2733
2734
عنوان

حس شیش واقعی

| مشاهده متن کامل بحث + 2456 بازدید | 568 پست
فک میکنم یا تو میری سراغش یا کاری میکنی مجبور شه تماس بگیره مثل همین تبریک اینا که گفتی، اما خودش نم ...

من که دیگه هیچ وقت نمیرم سراغش با کسیه؟

تولدم و تبریک میگه؟

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
وضعیت مالی شوهرم درست میشه؟؟؟

اره به زودی انشاءالله

خدایا نینیم رو به خودت سپردمش.❤️میشه لطفا برا سلامتی تو‌دلیم یه صلوات مهمونم کنید  ❤️خداوندا بهترین نعمتی که به من داده ای خودت هستی ❤️پس به اندازه خودت بی نهایت شکررررررر❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
شرایطو بگین 

من 5 ساله مشکل نازایی دارم البته از همون اول درست و حسابی دنبال درمان نبودم و نیستم دو ماه پیش باردار شدم با دارو ولی سقط شد متاسفانه همسرم هم خداروشکر سالمه مشکل از منه

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود 💔تا دلم... باز دلم... باز دلم.. دل بشود😔
2738
خصوصیاتون و شرایط زندگیتونو بگین  

24 سالمه لیسانس دارم خیلی وقته دنبال کارم خیلی جاها مصاحبه رفتم اما  نشد نمیدونم چرا  یه زندگی معمولی دارم یه خانواده معمولی البته من خیلی آرزوها دارم اما.... اگه میصه در مورد ازدواجمم بگید کسی تو زندگیم نیست 

یه روزی میام اینجا مینویسم که به هدفم رسیدم خدایا شکرت 😍

خواهشااا جواب منو بده

من اخر بچه دار میشم یا نه؟

دوستم اسمش مریم با غریبه ازدواج میکنه یا اشنا؟ اگه اشناس فامیه؟ اگه غریبه مال یه شهر دیگه هس ا غریه از شهرخودمون؟ چندوقت دیگه بین این دو نفر به کدوم ممکنه برسه( مهدی - یاسر)

2706