2726
عنوان

احتمال بارداری با کلومیفن

178 بازدید | 21 پست

۴روز به موعدم

کلومیفن خوردم

ازامروز کمردرد حالتای پریودی دارم سینه ام دردناک شده یه کم ترشح سفیدم دارم

احتمال داره باردارباشم؟کی بی بی بزنم؟

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...

بااین قرص ادم باردار میشه؟؟

اینجاااا همه شاخ شهرن ساچه واو😒🙆همهههه علامه دهرن ساچه واااااو😑🤦دلوووو خوشگلهههه دلووووو خوشگلههههه تو دست من تک دله😐😐 خداوکیلی صدتومن میدم تک خشتم بده تو دستم😑😂زده ب سرم نمیدونم چی دارم مینویسم کله سحری😬از همین تریبون اعلام میکنم ک ساعت ۴صبح اینو نوشتم😑هااان یچی دیگم یادم اومد..من دقییقا ۳سال خواننده خاموش بودم🙆

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بااین قرص ادم باردار میشه؟؟

بله تحریک تخمک گذاری

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...
2728
ابن قرص برای درمان تنبلی تخمدانه!؟

بله عزیزم

بله عزیزم

از روز چهارم یا پنجم پری باید خورده سه اگه اشتباه نکنم 

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
آخه این قرص رو باید از روز پنجم پریودی مصرف کنیم ک 

اره دیگه روز سوم

به من گفت از شب سوم تا هفتم ۲ تا 

فکر کنم منظورموبد متوجه شدید

میگم این ماه کلومیفن خوردم الانم۴روز به موعدم مونده این علائمارودارم

فکر کنم منظورموبد متوجه شدید میگم این ماه کلومیفن خوردم الانم۴روز به موعدم مونده این علائمارودارم

ببخشید عزیزم شما راست میگین من بد متوجه شدم ان شالله که بیای خبرای خوب بهمون بدی ❤️❤️❤️

تو از من تمام دلـღــم را گرفتی از این بیش باج و خراجی ندیدم❤
2706