2737
2734
عنوان

عمیقا ب حرفایی ک میزد فکر میکنم

261 بازدید | 48 پست

چطور میتونن اینجوری کنن؟نمیگن ما ب حرفاشون امید و دل میبندیم؟این جمله هه هس ک میگه آیا کسی را داری ک از جهان نترسی؟از وقتی این اومده بود تو زندگیم میگفتم بله ک دارم..هه

میگفت تو مال منی فقط.. فلان چیزت مال منه قلبت مال منه منم مال توام..چی شد ته اون مالکیتا؟؟

بهم میگف توروخدا هیچ وخ رهام نکنی..😊

چرا پس اون رهام کرد؟بدون اینکه مشکلی بینمون باشه..تنها چیزی ک بینمون بود دوس داشتن بود😊

نزدیک ۲۰ روزه مدام دارم فکر میکنم و حالم بده

حس میکنم دیگه داره کمرنگ میشه داره از چشمم میفته و اینو دوس ندارم دوس ندارم فراموشش کنم🙂💔💔💔💔

:)

ماندن لیاقت میخواهد

صرفا هر رفتنی بد نیست عزیزم

رهاش کن اگه برگشت سهم توه اگه نه بهتر که رفت

جای پای حکمت خدا همه جاست

دلت روشن

فرشته ساداتم /     تا خدا هست و خدایی میکند / مجتبی مشکل گشایی میکند   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم درست واسه من اتفاق افتاد 6سالو 2ماهه تمام دوست بودیم و همه این حرفها قولا خانوادش جدامون کردن ولی نمیتونم قبول کنم میگم باید هرجورشده میجنگید هرجورشده منو داغون کرد الا 6ماهه جدا شدیم ولی هرلحظه بهش فکر میکنم و خوابشو میبینم هرشب  

خدایا بابت همه چی شکرت دوستت دارم
2738
عزیزم درست واسه من اتفاق افتاد 6سالو 2ماهه تمام دوست بودیم و همه این حرفها قولا خانوادش جدامون کردن ...

وااای عزیزم شما خیلی طولانی با هم بودین😑من اگه این همه باهاش بودم و اینجوری میشد قطعا دیوونه میشدم خودمو میشناسم..خدا ب دلت آرامش بده بهترینا نصیبت😞❤

:)

گاهی تو زندگی هر کسی یکسری مشکلات هست که مجبورن بزارن و برن .درست نیست و حق نیست بازی با احساسات یه شخصی ولی مطمئن باش حتما خداوند ادامه ارتباطتتونو بصلاح ندونسته.ولی در کل من همیشه اعتقاد دارم تا وقتی تو هر جایی روزی خور اونجا باشی میمونی و گرنه به هر طریقی خداوند مسیرتو جدا میکنه !من خودم اینو باور عمیق دارم چون بارها تجربه ش کردم.ولی در کل سعی کن خودتو عذاب ندی .انشاءالله خداوند گزینه های بهتری تو مسیرت بزاره که زودی فراموش کنی .گرچه هرگز فراموش نمیشه فقط یه دلداری بیخوده بنظرم.ولی میگذره

واای خدا هیچوقت فراموش نمیشه ازدواج کردی؟ من طاقت ندارم 6سال دوس بودیم الان 6ماهه جدا شدیم

بله ازدواج کردم ولی فراموش شدنی نیست

در پی آن نگاه های بلند، حسرتی ماند و آه ه ه های بلند
2706