2737
2734
عنوان

از این نخاله ها بوده میونتون

351 بازدید | 32 پست

امروز ی امتحان داشتیم فرا سخت بود بعد گروه زده بودیم برا تقلب

یکیشون رفته ب استاد لومون داده بعد اسم منو با فامیل سیو کرده تو اسکرینا مشخصه گذاشته استوری خودمم مدیر گروه بودم حالا هیچ سوالیمم تو گروه جوابشو نفرستاده بودن دوتا سوالم بیشتر نبود سوالایی ک پرسیدم آش نخورده و دهن سوخته استاد زنگم زد چقد حرف زد ب من باش پروژه هم دارم بیچاره شدم

شما چنین ادم فروشایی داشتین خدا فسیل بشه ب حق پنج تن آل عبا

شده آیا ته یک شعر ترک برداری ....و من برای ابد در آنجایی که برای نخستین بار دیدمت جا مانده ام.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با اینکه خودم از تقلب کردن خوشم نمیاد

ولی چقد عقده ای😑

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2728
2738
همه جارو اباد کردن مدرسه دانشگاه حتی بری سرکارم ازینا هس

حالم گرفته شد یهو وسط امتحان گوشیم زنگ خورد دیدم استاده یعنی تمیززز ب خودم ر.     دم

یهو گفت دوستانه میپرسمت گروه تقلب زدین گفتم استاد ن گروه داریم چند تا دوستانه اما ن تقلب گفت حالا از اسکرینا مشخص میشه منم میخوام فردا چیزی گفت اسکرین پیامای گروه بفرستم براش چون همه بچه ها حذف کردم اما کل پسامای گروه گذاشتم 

شده آیا ته یک شعر ترک برداری ....و من برای ابد در آنجایی که برای نخستین بار دیدمت جا مانده ام.

اره لعنتیای ادم فرووووش😲

من یه دُخــ💛ـتــرقوی اَم! دَرحالِ مبارزه با «افــسـردگـے!! » خدایا! ممنونم ڪہ هوامو داری!❤☺ میدونم قلب مهربونی داری... میشه از ته همون قلب مهربونت برام دعا کنی که به خواستم برسم؟💚🙂
ما ترم پیش یکی از بچه ها نصف کلاسو لو داد استاد بهش ۱۵ نمره داد😂😂😂 بعل استاد اسمارو استوری کرد

ی بنده خدایی سر لو دادن بچه ها چهار نمره استاد بش داد 

معروف بود ب سوگلی استاد تو دانشگاه همه میشناختنش 

اره لعنتیای ادم فرووووش😲

فک کن یه نفر بیاد بگه بیاین تقلب کنیم

گروه بزنین

و بعد خودش لو بده همه چیو😐😐😐

من یه دُخــ💛ـتــرقوی اَم! دَرحالِ مبارزه با «افــسـردگـے!! » خدایا! ممنونم ڪہ هوامو داری!❤☺ میدونم قلب مهربونی داری... میشه از ته همون قلب مهربونت برام دعا کنی که به خواستم برسم؟💚🙂
2706