2737
2734

خونه سرد بشه  فکر کنم خاموش بشه گاز نمیده  ترموکوپل دار.ه الان از دومین  باری که خاموش شده 7ساعت  گذشته. بیشتر به خاطر بچه ها گفتم سرد نشه

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه فندک اشپزخونه بردار روی اون سیم مفتولی که وصل میشه به فندک رو برای چند لحظه گرما بگیر 

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!

سیم مفتول پشت بخاری داغ کن خاموش نمیشه

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!

مام دیشب اسباب کشی داشتیم خونه حالی وسرد شهرکم پره درخت دورمون کوهه فک کن چه یخبندونیه😐بخاریو دیشب روشن کردیم نمیریم ازسرما ولی اوله بخاری سرد بود خاموشش کردیم نفری دوتا پتو انداختیم سرمون با دوتا ژاکت خابیدیم امروز شوهرم یکی ازسربازای پادگانشونو اورد درستش کرد رفتن اونادیگه.بخاری درست بود تا یه ساعت پیش ک بازم لولش سرد بود خاموشش کردم الانم کسی نیس برام درستش کنه دارم ازسرما بندری میزنم😐😐😐

2738
مام دیشب اسباب کشی داشتیم خونه حالی وسرد شهرکم پره درخت دورمون کوهه فک کن چه یخبندونیه😐بخاریو دیشب ...

چرا خاموش میشه؟ لوله هاش  مطمئن هست؟ ؟کلاهک  Hباید باشه  .

چرا خاموش میشه؟ لوله هاش  مطمئن هست؟ ؟کلاهک  Hباید باشه  .

سربازه گفت کلاهک کوتاهه باشوهرم رفتن لوله بخاری گرفتن باز درستش کرد لوله بخاریم داغ شد رفتن.بعدرفتنشون هم ابگرمکن خاموش شد هم لوله بخاری سرد شد.

سربازه گفت کلاهک کوتاهه باشوهرم رفتن لوله بخاری گرفتن باز درستش کرد لوله بخاریم داغ شد رفتن.بعدرفتنش ...

ای بابا حالا انشالله  درست شه  حسابی لباس بپوش و پتو بنداز.بچه نداری که سردش بشه؟