2410
2553
عنوان

اگه گرونی و تورم نبود چندتا بچه می اوردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 933 بازدید | 81 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اگه حاملگی و زایمانش با من نبود ۷،۸تا ولی حالا که اینا با منه یکی نهایت دوتا

من به خاطر حاملگی‌و زایمان وحشتناک دیگه جرات ندارم یکی دیگه بیارم وگرنه ۴تا بچه دوست دارم داشته باشم

2720

در هر شرایطی فقط یدونه. مگه همه چی پوله!

بچه رسیدگی میخواد تربیت مبخواد. همینجوری بچه هارو یلخی بزرگ میکنن که وقتی بزرگ شدن میشن همین شوهرا و جاریای بی فرهنگ و .... که تو نی نی سایت تعریف میکنن.

درخواست دوستی قبول نمیکنم 
2714

من 4تا حتی اگه اوضاع همینطوری بمونه. یکی دارم فعلا

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

۳تا

البته هنوز هیچی ندارم😔💔

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️
2706