2726
عنوان

عجب غلطی کردم😐😐😐

359 بازدید | 24 پست

چن ماه پیش دوست شوهرم که چهل سالشه دنبال زن می گشت بعد شوهرم این موضوع رو مطرح کرد منم یه دوست مطلقه داشتم که واقعا دختر خوبی بود معرفی کردم

یه روز قرار گذاشتم و همو دیدن

بعد دوست همسرم به شوهرم گفت والاه خوبه ولی من خوشکلتر می خواستم و سر زبون دارتر 

دوستم یکم خجالتیه این آقا از خانومای خجالتی خییلی بدش می یاد

حالا بگذریم که قضیه تموم شد 

حالا هر چن روز دوستم زنگ می زنه و می گه کاش اون مورد رو برام جور می کردی😐😐

بخدا سعی کردیم ولی نشد که نشد

اینقد پیگیره که من دیگه تلفن هاش رو جواب تمی دم 😐😐

هر وقت زنگ می زنه استرس می گیرم که الان می خواد اصرار کنه که دوباره با طرف صحبت کتیم

وزن فعلی85/700    قد167    وزن هدف اول 80           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بهش بگو اقا خوشش نیومده بی تعارف

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

خب رک بهش بگو اون قضیه دیگه تموم شده بهتره در موردش حرف نزنیم .بگو طرف با یه خانوم دیگه آشنا شده 

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍
2706