2726

من همونیم که چند وقت پیش درباره ازدواج پرسیدم یکروز نگذشته بود که یک نفرو بهم پیشنهاد کردن که هممممه چیزاش همون معیارایی بود که میخواستم انگار سفارشی برای خودم بود حرف هم که زدیم کلی تفاهم تو چیزای مختلف داشتیم ولی هر چقدر که فکر کردم دیدم نمیتونم کسی که سالهاست توی فکرمه رو فراموش کنم حرفای هیچ کس دیگه ای به دلم نمیشینیه هر چقدر سعی کردم ازش خوشم بیاد نتونستم😔با اینکه هیچ ایرادی نداشت😔چیکار کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اول باید مسئله‌ی آدم قبلی رو حل کنی. پرونده‌ی باز اذیت میکنه ذهنو. یا اگه شرایط هست باهاش باش یا فکرشو رها کن. اگه نمیتونی هم از روانشناس کمک بگیر بعد به فکر کیسای دیگه باش

اول اولش اسمم کمانچه بود، هر بار اکانتمو از دست دادم یه "ا" بهش اضافه کردم و هیچکس نمی‌دونه چقدر " ا" ی دیگه به این اسم اضافه میشه تو روزهای فردا‌... راستش چون بلد نیستم با اندیشه‌های تاریک کنار بیام! ولی هنوز معتقدم: " به جای نفرین به تاریکی، میشه شمعی روشن کرد..."🌱💜
اول باید مسئله‌ی آدم قبلی رو حل کنی. پرونده‌ی باز اذیت میکنه ذهنو. یا اگه شرایط هست باهاش باش یا فکر ...

آدم قبلی فقط در این حد میتونم بگم که از هر لحاظ انگشت کوچیکه این هم نمیشه و اینکه حسی به من نداره

2706