2733
2734

من خودم دخترم تا حالا هم با هیچ پسری نبودم کلا از رل و اینا چیزا خوشم نمیاد رابطه هم نداشتم دلم میخاد با کسی که میخام ازدواج کنم بدونم تا حالا رابطه داشته یا نه انصاف نیس دختر هیچ کاری نکرده باشه پسر هزار تا غلط کرده باشه تو مجردی😐😢اصلا راهیی هس که بشه فهمید یا ن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😂😂😂😂😂😂😂متاسفانه باکرگی ندارن پسرا

خدایا گل دخترمو درپناه خودت حفظ کن😘😚و پسرمو سالم در بغلمون قرار بده🤗 مامان همیشه خسته که همش خوابش میاد😩عاشق طوطی کاکادو امبرلام ولی پولم نمیرسه بخرم😁عضو کمپین مخالف زندگی با مادرشوهر در یک اپارتمان😬کاربر قدیمی‌ام😝خدایا به همه خونه بزرگ و خوب و مستقل از خانواده شوهر بده😕الهی امین🤗خدایا دخترم و همسرمو درپناه خودت حفظ کن و در راه سعادت و خوشبختی هدایتمون کن😍الهی امین😚الهم صلی علی محمد و ال محمد❤و عجل فرجهم❤
2738

گذشترو بریز دور اگه واقعا می خوای زندگی کنی 

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛

بله اگه بهش اعتماد داری از خودش سوال کن اگه اعتماد نداری زن کسی که مورد اعتمادت نیست نشو

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
2706