2703
2553
عنوان

عاشق شدن ❤

207 بازدید | 4 پست

بچه ها شده دلتون بعد دیدن طرف مقابل یهو بگیره دلبسته اش بشید ولی نتونید کاری کنید مثلا تومحل کار فقط دلتون پیش اون گیرکنه؟ ولی اون دخترهای دیگه روببینه ..مثلا من این اتفاق برام افتاد اون طرف وبیرون میبینم حس وحالم عوض میشه ولی نذاشتم هیچ وقت بفهمه بیشتراوقات متوجه میشدم هواسش یهو سمت منه .ولی ازش گذشتم ..وقتی کرونا اومد محل کارم تعطیل شد اونم ازاونجا اومد بیرون .ولی من خیلی قوی ترشدم خیلی بزرگترشدم وعقلم پخته ترشد ..دیگه میدونم ادما هیچ وقت اونی نمیشن که مامیخوایم ..عزیزانم هیچ وقت. دلتون وبه کسی که اطمینانی به بودن ودوست داشتنش ندارید ندید ..خودتون وقلبتون و دوست داشته باشید تاخدا همیشه همراه همیشگیتون باشه خدا صلاح ماها رو بهتر ازخودمون میدونه ..😔😔😔❤🙏💜💜😥

مشکل عشق نه در حوصله دانش ماست حل این نکته بدین فکر خطا نتوان کرد 🌺🌺🌺✌

کاربر اقام🌺🌺🙏🤷‍♂️🙋‍♂️خداروزی ک دنیا رو نهاده به هرکس هرچه لایق بوده داده...... لطفا اگه میخوای بحث کنی ریپلای نکن 🙏😊شازده کوچولو گفت:بعضی کارا بعضی حرفابدجور دل آدمو آشوب میکنهگل گفت مث چی؟شازده کوچولو گفت:مث وقتی که میدونیدلم برات بی قرارهو کاری نمیکنی.......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نون  و پنیر و گردو  و خیار دلم خواست

گرسنمههه😭😭

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞
2720

عشق چیز عجیبیه گاهی تلخ تر از غروب جمعه گاهی هم شیرین تر از عسل . من یه بار عشق رو تجربه کردم و تا آخر عمرم پای اون عشق وایمیستم چهارده سالم بود جلوی مدرسه یه پسر رو دیدم عاشقش شدم با تلفن حرف میزد فهمیدم کورده از شهر دیگه ای اومده بود با دوستم هی اینطرف اونطرف رفتیم تا زیاد ببینمش پلاک ماشینش 17بود فهمیدم از ارومیه اومده فرداش معلم گف دانشگاه روبرویی آزمون وکالت میدادن از شهرهای دیگه اومده بودن فکر منم پیش پسره بود هفته ی بعدش دیدم نشسته تو حیاط مدرسه دل تو دلم نبود دوستم گف عه پسری که دوسش داری اومده اون حرفمونو شنید و فهمید بهم شماره داد الان 18سالمه بازم دیوونه وار عاشقشم اگه خدا بخواد تا چن ماه دیگه عقد میکنیم