2703
2553
عنوان

موی فر

214 بازدید | 14 پست

موهام فر هست .الحمدالله بعد کلی زحمت بلند شده تا زیر کتف.حالا چطوری جمع کنم قشنگ باشه؟؟من خودم با کلیپس می بندم پشت سر یا گیس می کنم .چطوری ببندم ک شلخته نشونم نده؟؟

*** حول حالنا ای احسن الحال**

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من موهام یه طوری لخت و بلنده ک وقتی میبافم کش واینمیسته میوفته باید ۱۰۰ تا کش ببندم تا وایسه😐پرپشت بلند و مشکیییی🖤انقدر صافه ک دارم پاره میشم خیلی سخته نگه داریش😑

2456
من موهام یه طوری لخت و بلنده ک وقتی میبافم کش واینمیسته میوفته باید ۱۰۰ تا کش ببندم تا وایسه😐پرپشت ...

وای من موی اونجوری دوست دارم خیلی... موهای من فره هرچقدشونه کنم بازم انگاربهم ریخته ان متنفرم ازشون. 

کاش یادمیگرفتیم هرکسی مثل مافکرنمیکنه ادم بدی نیست. وقضاوتش نمیکردیم.
2714

فقط بافت خوبه براین مدل موهای فر یا حالت دار یا بازبزاری بهشون ابرسانی روغن نارگیلی چیزی بزنی ابرسان بوش اینا بهتره 

🎭  ی سری درداگفتنی نیست تاابدرودلت میمونه حالامیخاد ب نفعت باشه یا میخاد ب ضررت 🤫🖤
من موهام یه طوری لخت و بلنده ک وقتی میبافم کش واینمیسته میوفته باید ۱۰۰ تا کش ببندم تا وایسه😐پرپشت ...

خوبه که من موهام میره زیر دست شوهرم خجالت می کشم از بس که زبره.. نه زیاد ولی لخت و نرم خوبه

وای من موی اونجوری دوست دارم خیلی... موهای من فره هرچقدشونه کنم بازم انگاربهم ریخته ان متنفرم ازشون. ...

من شونه فقط تو حمام بیرون از حموم اصلن شونه نمی کنم .موی فر ک خشک باشه قابل شونه کردن نیس..

بله اگ لخت شلاقی مشکی بود 

کلاهمه بهم میگن خوشگلی ولی چندوقته اصلاقیافمودوست ندارم دلم میخادیه تغییری کنم. چندوقته دارم ب شوهرم میگم دلم میخادمژه بکارم امااجازه نمیده کلااجازه نمیده مثلاناخن بکارم یامژه بکارم یالباموژل بزنم هرچی هم بش میگم اخه براچی اجازه نمیدی میگ من همینجوری قیافتودوست دارم. امامن دلم تغییرمیخاد. دلم تنوع میخاد. خسته شدم ازقیافم انگارتکراری شده

من شونه فقط تو حمام بیرون از حموم اصلن شونه نمی کنم .موی فر ک خشک باشه قابل شونه کردن نیس..

توحمام شونه میکنی چون موهات خیسه وسنگین تحت فشارشونه کنده میشن دیگ هیچ وقت اینکارونکن بزارموهات کاملاخشک بشه بعدشونه کن

توحمام شونه میکنی چون موهات خیسه وسنگین تحت فشارشونه کنده میشن دیگ هیچ وقت اینکارونکن بزارموهات کامل ...

از ریشه شونه نمی کنم ساقه شو نرم کننده میزنم بعدم ساقه شو نگه میدارم ک ب ریشه فشار نیاد

2706