2737
2734
عنوان

از کجا بدونیم خاستگارمون سردمزاجه یا گرم....

| مشاهده متن کامل بحث + 1898 بازدید | 104 پست
😅😅😅😅 یه نفرو میشناسم شوهرش شرو شر عرق میریزه و عاشق فلفل و گرمیجاته ولی از نظر مسائل جنسی ریلکس ...

خخخ شوهر منم همینه 

این قدر گرمی میخوره که حد نداره 

ولی خب نه سرده نه گرم 

خدایا شکرت 🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
شوهر من تابلو بود😐منو که دید چشماش برق میزد.تو چشماش یه حالت "بیا کشتی بگیریم" عجیبی موج میزد🤕

منم وقتی اولین بار شوهرمو دیدم اینجوری حس کردم قیافش میگفت ابرو هاش هم پیوندی بود ترسیدم ازش از اون به بعد پیوندی ابروهاشو بر میداره 

نمیشه فهمید  تا زیر ی سقف نرفتی درگیر کار و مسائل زندگی نشدی نمیشه فهمید .حتی اگه ی مدتم رابطه داشته باشی باهاش مشخص نمیشه چون اوایل همه ی هیجانی دارن تو کشورای اونور ابی که قبل از ازدواج با ادمای مختلفی رابطه دارنو و بدون لاپوشونی و دروغ در موردش با خواستگارشون صحبت میکنن و شناخت دارن نسبت به خودشون میتونن راجبش صحبت کنن .اینجا چی بگن دختر یا پسری رابطه داشته باشه اصلا بیان میکنه ؟ اصلا چی بگه یا وقتی رابطه نداشته از کجا بفهمه گرمه یا سرده اون کشش جنسی که داره به خاطر گرمی نیس 

2706