2726
عنوان

راجع به تاپیک حجاب که قفل شد

440 بازدید | 42 پست

@mamanezeynabi    

سلام گلم
خیلی زیباست که دغدغه ی دین و حجاب داری
من هم دارم و نگرانم بشدت
ولی اینو بدون نی نی سایت به هیچ وجه جای گذاشتن چنین تاپیک هائی نیست.
فقط ببین چند نفر به اسلام و خدا و پیامبر توهین کردن.
اگه ی نفر که نسبت به دینش جبهه ی بدی نداره اما خیلی هم مقید نباشه، بیاد تو تاپیک شما، و با یک شبهه تو ذهنش تاپیکتون رو ترک کنه شما مسئولید
پس بخاطر خدا هم که شده اصلا ازین تاپیکها نزنید.

بقیه دوستان مقید نی نی سایتی هم لطفاً دیگه ازین تاپیک ها نگذارید.

میخواید نهی از منکر کنید بیشتر باعث شبهه افکنی میشید

مهدیا … ما همه از طایفه سلمانیم هرچه خواهدبشود، پای علی می مانیم

عالی گفتین دوست عزیز

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

برام جالبه که تنها دغدغشون اینه

هیچ دغدغه ی دیگه ای تو زندگی ندارن، فقط مشکل چهارتا تار موی خانماست

وزن شروع: ۶۳.۶۰۰  وزن فعلی: ۶۲.۲۵۰  وزن هدف: ۵۵ 💙 رفت روی تخت خوابید. غمش هم جای دیگری نداشت که برود، کنارش دراز کشید !

نه تنها نی‌نی‌سایت، بلکه اکثریت جامعه همین نظرو نسبت به شماها و موضوعاتتون دارن. پس زبون به کام بگیرید حرف زیادی هم نزنید. زندگی خودتونو کنید. فضولی کار آدمای عقب‌افتاده و بی‌مغزه.

برام جالبه که تنها دغدغشون اینه هیچ دغدغه ی دیگه ای تو زندگی ندارن، فقط مشکل چهارتا تار موی خانماست

برام جالبه بدونم شما از کجا مطمئنی که دغدغه ی دیگری تو زندگی ندارن؟ 

مشکل هرچیز که هست جاش تو نی نی سایت نیست   

مهدیا … ما همه از طایفه سلمانیم هرچه خواهدبشود، پای علی می مانیم
من فقط واسم عجیبه ک چرا وقتی تو نی نی سایت یکی از حجاب حرف میزنه بقیه از بدبختیهای جامعه یادشون میاد ...

تا حالا دیدی کسی تو خیابون شهرتون لخت بگرده؟

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!
2706