2737
2734
عنوان

کیا از خانواده شوهر متنفرن

| مشاهده متن کامل بحث + 1454 بازدید | 100 پست
۲۶ هنوز خدا بهمون بچه نداده اگه میداد یه امیدی وارد زندگیمون میشد ...اره غلط بکنم دیگه جایی برم از خ ...

اوه فکرشم از سرت بیرون کن منم به هوای اینکه امیدی بیاد اوردم ریدم تو زندگب خودم و بچم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره یه بارم با کاربری اولم تعریف کرده بودم.آره آخه وقتی ریخت رفت.من زنگ زدم به شوهرم گفتم شوهرمم زنگ ...

خاک تو سرشون واقعا چه فکری کردن... همسرت پشتته؟ 

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 
2728
۲۶ هنوز خدا بهمون بچه نداده اگه میداد یه امیدی وارد زندگیمون میشد ...اره غلط بکنم دیگه جایی برم از خ ...

عزیزم. من 30سالمه. پسرم 17 ماهشه. انشالله اول زندگیتو سر و سامون بده بعد بچه داری. عزیزم. کاش یکی بود منو هم سن تو بودم راهنمایی میکرد. برای من نه طلا دادن نه جشن عروسی نه کادو نه پاگشا . نه کادو بچم که نوه اول پسری بود. 

حتی خواهرشوهر عنترم اومد بیمارستان به اون یکی خواهرشوهرم گفته بود نمیدونم میتونم بچشونو دوست داشته باشم یا نه. 

بلا نسبت شما، تف تو ذات شون. عوضیا. خانواده ی شوهر من بچم بدنیا اومده هنوز منتظر دعوتن. جرات ندارن ب ...

خوب کردی.منم دخترم دنیا اومد مادرشوهرم اومد تو بیمارستان داد وفریاد که چرا دختره😐پرستارا انداختنش بیرون.کادو هم هیچی نداد .برادشوهرم میخواست سکه بده گرفت پسرشو تو جمع زد ازش گرفت گذاشت تو کیفش😑

2738

من در حال حاضر از خانواده خودم متنفرم 😬😬😬😬😬😬😬😪😪😪

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  

چه راحت از ول کردن خانواده حرف میزنین بخاطر پول 😕

ریپمم نکنین ولی این همه ادم زحمت میکشه بچه بزرگ کنه انصاف نیس!

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
دقیقا منم باشرایط مشابه توهم

عزیزم. برن گم بشن همشون. خدا رو شکر کن. سجده شکر بجا بیار که کاری نکردن. من الان زبونم خوب درازه. چیزی بشه میگم مگه کادو دادی که بدم. مگه کاری کردی که نظر بدی. 

2706