2733
2734
عنوان

بیاین بازی

| مشاهده متن کامل بحث + 3300 بازدید | 814 پست
بعدی باکلاسه قبلی بی کلاسه🤣

خودت بی کلاسی😬😂

قبلی الان گوشی میوفته رو صورتش

بعدی الان اطرافیانش بیدار میشن و بهش غر میزنن

من لره لرستانم  (خرم آباد) با من به زبون دیگه ایی صحبت کنین متوجه نمیشم ⁦❤️⁩یکی از کاربرای نسبتا قدیمی هستم 😁ولی نمیگم کدوم کاربرم😝 
خخخخخخخ عاقا یه اعتراف من حسودم اما پلاستیکی نیستم حسود واقعی ام😣😣😣😂😂😂😂

تاپیک آخرمو دیدی؟  

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بعدی دهنش بو گند میده قبلی کرونا داره

نه مسواک زدم😱

من لره لرستانم  (خرم آباد) با من به زبون دیگه ایی صحبت کنین متوجه نمیشم ⁦❤️⁩یکی از کاربرای نسبتا قدیمی هستم 😁ولی نمیگم کدوم کاربرم😝 
قبلی تو قرعه کشی بزرگ برنده میشه 

آخ جون قرعه کشی آناشیدو میگی؟۱۰۰میلیون

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
2738
خودت بی کلاسی😬😂 قبلی الان گوشی میوفته رو صورتش بعدی الان اطرافیانش بیدار میشن و بهش غر میز ...

😂😂😂😂نیستممممممم

✨سپیده که سر بزند در این بیشه‌زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم پس به نام زندگی هرگز نگو هرگز...✨
بعدی شوهرش خوش اخلاقه 

هی بگی نگی 😅

قبلی سرش خارش میگیره

بعدی باسنش

خب مرسی الان با این🚒 از روش رد میشم😑😑😂😂

غش کردم نمیری تو

2706