2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره بعدش بغلش کردم عذرخواستم ازش ولی فقط دوسالشه. اونکه طفلک سریع خندون میشه حالش خوب میشه. ولی میتر ...

بچه ها خیلی مهربون و معصومن آدم گاهی دچار اشتباه میشه در مواقع دیگه بهش عشق بورزید تا تکیه گاهشو گم نکنه در آینده.. شما به جای دعوا سعی کنید راه درست رو نشونش بدین بچه ها سریع یاد میگیرن و خودتون میبینید به خاطر چه چیزهای کوچکی که باید یادش میدادین تا اینکار و انجام نده دعواش میکردین

2728
سلام سه بار گفتی عصبی نباش ولی من عصبی نیستم فقط حس کردم اگر جواب ندم یه سری آدم بیشتر پیش میرن تو ...

کاش فقط تو مجازی به آدم انگ بعضی چیزها را بزنن راحت میشد گذشت من تو واقعیت با یه مشت آدم عوضی طرفم اونم از نزدیکان خودم 😪😪😪 امروز چون حالم خوش نبود چیزی نذاشتم متاسفانه اکثرا  آدما حسودن و آدم حسود کوته فکر و کوته بین هست بابا کاری نداره اوپرا باشه جوانمرد باشه، یکتا باشه  دیگری باشه اصلن هر کی باشه، باشه مهم اینکه از اطلاعات و معلوماتش استفاده میکنی خوشت نمیاد برو بیرون، آره بهت حق میدم چونکه گفتی دیروز برام تایپک گذاشتن

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  
2738