2733
2734

سلام خواستم از نی نی جان و شماهایی که زیر تایپیک های قبلی بی احترامی کردین و فحش دادین تشکر کنم چون باعث شدین بعد از مدت ها بخندم و البته بفهمم کشورم چه مردم بی شعور و بی ادبی و بی فرهنگی داره و من بینشون زندگی می‌کنم

راستی من سهراب پورناظری نیستم و ۱۴ سالم هم نیست من اسمم سارا هست و ۳۱ سالمه ، نامزد دارم و اهل تهرانم و به همایون شجریان یا هیچکس دیگه ای هم علاقه ندارم.

در ضمن از آقایان : محمدرضا شجریان، همایون شجریان،سهراب پورناظری،تهمورس پورناظری،کیخسرو پورناظری و خانم گیتی اقلیمی و سحر دولتشاهی هم بابت بی احترامی هوایی که شماها کردین عذر میخواهم.

هن؟  

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چرا سهرابا رو میریزی تو ساراها؟😐

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️

من اول فکر کردم پسری بهت فحش دادم چون از پسر ها بدم میاد تو که این همه سن داری ادبیاتتو درست کن ادبیادت 0هست بهت پیشنهاد میکنم در اینده باعث جدایی میشه پس حتما ادبیاتت رو درست کن گلم

واقعا ببخشید خواهرم منو لغو زد و من خودم گوشی خریدم اومدم نی نی سایت کاشکی خواهر نداشتم😔😔
2738