2733
2734

من بابام استخاره گرفت بد اومد اما گوش نکردم الان پشیمونم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

خودم اینکارو نکردم ولی اطرافیان دیدم خلاف استخاره عمل کردن بدآوردن

بالاخره جمع سه نفره ما، چهارنفره شد... نورای عزیزم بدنیا اومد😍 لئا و نورا فرشته های زندگیم💚👸👱‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه یکاری میخوای انجام بدی دیگه استخاره لازم نیست بگیری استخاره مال وقتیه ک سر دوراهی گیر کردی هرچی اومد همونه آره شده

کاربر اقام🌺🌺🙏🤷‍♂️🙋‍♂️خداروزی ک دنیا رو نهاده به هرکس هرچه لایق بوده داده...... لطفا اگه میخوای بحث کنی ریپلای نکن 🙏😊شازده کوچولو گفت:بعضی کارا بعضی حرفابدجور دل آدمو آشوب میکنهگل گفت مث چی؟شازده کوچولو گفت:مث وقتی که میدونیدلم برات بی قرارهو کاری نمیکنی.......
2728

نه ولی ی بار میخواستیم کاری انجام بدیم یکی استخاره گرفت بدون اطلاع ما و بهمون گفت بد دراومد مام حسابی اعصابمون خورد شد که چرا استخاره گرفت.اون کارو انجام ندادیم بعد ی مدت متوجه شدیم که انجام اون کار اصلا به صلاح نبود

همیشه .ضرر که چه عرض کنم گند زده شد!

ولی اینم بگم خدا آخرت رو ارجح میدونه؛ممکنه کاری توی امور مادی و دنیوی برات سود داشته باشه ولی برای آخرتت نه.

ولی وقتی استخاره میگیری عمل کن بهش دیگه.

خدایا گناهانم را نادیده بگیر؛همانگونه که دعاهایم را نادیده میگیری!
2738