2410
2553

من دارمش

البته پی دی افشو

کاملشو نخوندم ولی تعریفشو خیلی شنیدم

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

بعضی از کتاب های روانشناسی فقط از اول کتاب شروع میکنند دیکته وار میگن مثلا داد زدنسر بچه بده (برای مثال میگم ) یا فلان کار بده بده بده ،آخرش هم نمیگن بابا راه درست چیه کار درست کدومه فقط میگن بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
من دارمش البته پی دی افشو کاملشو نخوندم ولی تعریفشو خیلی شنیدم

منم تازه خریدم ولی شروع نکردم از ترس اینکه توش راه حل نباشه و فقط نویسنده گفته باشه این بده اون بده

،بخدا چند تا کتاب روانشناسی که گفته بودن خوبه گرفتم یا کتاب های مربوط به موفقیت و این چیزها تا وسط کتاب فقط گفته بود ناراحت بودن بده این بده اون بده منم وسط کتاب ول میکردم چون نمیگفت چیکار بکن راه درست چیه

منم تازه خریدم ولی شروع نکردم از ترس اینکه توش راه حل نباشه و فقط نویسنده گفته باشه این بده اون بده ...

من ی پیج تو اینستا دیدم

خیلی خوب بود بذار پیداش کنم 

ادرسشو بذارم

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2714
من ی پیج تو اینستا دیدم خیلی خوب بود بذار پیداش کنم  ادرسشو بذارم

https://instagram.com/sajad.hajar?igshid=bz73343qzm46

خوبه؟

الان از شوهرم پرسیدم میگه خوبه باعث میشه آدم سمی نباشه واسه بچه ش

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
سلام میتونید پی دی افشو بفرستید من پیدا نمیکنم🥺❤

اگه پیدا کردید برای منم بفرستبد سلام گلا

باید تلاش کنیم! باید زحمت بکشیم! ببین رسیدن به چیزایی که تو دلته راحت نیست! اینجا هیچکس قرار نیست به دادت برسه و برات کاخ رویاهاتو بسازه! اگه چیزیو با تمام وجودت ميخواي،خودت با دستات به دستش بیار! اینجوری یاد میگیری قدر داشته هاتو بدونی و بیشتر ازشون لذت ببری تلاش کن ادامه بده! زمین بخور بلند شو و دوباره ادامه بده!هربار قوی تر از قبل! هربار راغب تر از قبل این خستگیا می ارزه! چون یه روزی به خاطرش خودتو محکم بغل میکنی، پس تسلیم نشو خوب؟! :) 🫂🫀 اهای من! تو باید انجامش بدی... باید بتونی؛ باید موفق بشی 💛 باید.... ۲ تیر۱۴۰۲ من دارم میااام
2706