2737
2734
عنوان

بیاید حاجت بگیریم😍😍😍😍😍

110 بازدید | 19 پست

خانمااا بیاید هرکی هر تعداد صلوات میتونه بفرسته کامنت کنه و ثوابشو تقدیم کنیم به روح بلندمرتبه پیامبر ص😍😍😍😍😍😍😍😍، برای منم دعا کنید که اگه مصلحته کاری که تو سرمه اتفاق بیفته زودتر

تافردا شب بفرستید لطفا صلواتارو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

8 تا 🙏❤️

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️

بر خاتم انبیا محمد صلوات  اللهم صل علی محمد وال محمد خدایا دیگه خستمنمیتونم زجر کشیدن  بابا م رو ببینم خودت شفاش بده خواهشمیکنم ازتون هرکی پست منو دید از ته دل دعا کنه برا بهترشدنشان

دوستان میشه خواهش کنم ازتون برا سلامتی و شفای بابام که مریضه بشدت دعا کنید  سرطان کلیه داشت الان زده به بقیه اعضا بدنش دکتراجوابش کردن خواهشا دعاش کنید درد امونشو بریده داره ازدرد پتو رو چنگ میزنهو آروم گریه میکنه و جلو خواهر کوچیکم که خودش مبتلا به ام اس پیشرونده اس ذره ذره  آب میشه  خدایا خودت رحم کن خواهرم همش ۲۰ سالشه و مجرد نزار بی پشت و پناه بشه خواهش میکنم ازتون هرکی پست منو دیداز ته دل دعا کنه برابهتر شدنشان اخه من کسی روبجز اینها ندارم تو این دنیا   😔😔😔😔😔😔😔 دوستان بابام واسه همیشه رفت  چقدر دعا کردم شفا بگیره 😭حالا ازتون میخام دعا کنید خواهر کوچیکه مریضم خیلی بیتابی میکنه آروم بگیره 
2738

۱۴ میشه برای مریضیه منم دعا کنین لطفا

م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀من هیچوقت ناخواسته کسیو اذیت نکردم؛ هَمَش برنامه ریزی شده‌س! »️ 🤭🤪

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ💖🌹

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فرجهم💖🌹

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

منم 100 صلوات میفرستم تا شهادت دخترش زندگیمو نجات بده تا از شر بدهی بی پولی راحت بشیم ماشین وخونه داشته باشم تا با حسرت نگاه کسانی ک ماشین دارن نکنم ماشین وخونه از خودم باش تا محبت های منم ب چشم بعضی بخصوص بیاد ک چون پول نداریم چون بدهی داریم نادیده نگیره 

2706