2733
2734
عنوان

🔥بماند به يادگار از ٩٩.٩.٩🔥

403 بازدید | 32 پست

من اين كاربرى دومم هست  و خيليا با همين اسم و عكس كاربرى اولم رو ميشناسين🥰ايشونو ميگم:

@0ooمهرساoo0    

تصميم گرفتم يك كاربرى ديگه با همون اسم و عكس بسازم و اينو ساختم تا از امروز خودمو تغيير بدم و توى اين كاربرى فقط و فقط تاپيكاى قشنگ و خوب بزنم و اون كاربرى هم باشه براى تاپيكاى متفرقه اى كه ميزنم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

خدايا كمكم كن هر روز با يارى تو يه تاپيك قشنگ توى اين كاربرى به ثبت برسونم

الهى به اميد تو❤️

هركس اين متن رو خوند براى آقا امام زمان صلوات بفرسته ان شاءالله همه  زندگى بهترى رو داشته باشيم از اين به بعد

🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

كارِ خدا نَشُد نداره😍❤️

انشاءالله#  

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و سهل مخرجهم و لعن الله اعدائهم اجمعین الی یوم الدین به عدد ما احاط به علمک یا الله 

اگر در تاپیک های مذهبی مخالف نظر من هستی لطفا ریپلای نزن چون نظر من نیست رای و نظر ثقلین هست در مذهب حقهٔ جعفری تفسیر به رای جایی نداره پس شما مخالف ثقلین هستی نه من... امام صادق صلوات الله علیه و آله فرمود دشمنان ما علنی با ما دشمنی ندارن با شیعیان ما دشمن هستن ... اگر دین ندارید آزاده باشید.... برائتی‌ام تا ابد با دشمنان و قاتلین مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها دشمنم. در بود و آتش و دود و میخ آهنین و چهل نامرد و یاسی که باردار بود و پهلویی که شکست خانه ایی که هتک حرمت شد مادرم پشت در  ناله زد وای محسنم شهید شد و آقای من مولای من مادرم فریاد زد وا محمداه وا جعفراه وا حمزتا وا علیا وا مهدیا بله آقا جان مادرم پشت در به دادخواهی شما را صدا زد وقتش شده که بیایی چراغ سر قبر زهرا کجایی بیا به پهلوی مادرت قسم بیا نه مادرمان... حضرت زهرا سلام الله علیها مادر تمام غدیری هاست...داغ صورت نیلی چادر خاکی و پهلوی شکستهٔ مادرم تا ابد تا صف محشر قلبم را آتش می‌زند... داغ یاس مطهره هرگز کهنه نمی‌شود... لعن الله علی قوم الظالمین السلام علیک یا مولانا ایها العزیز یا ابانا یا صاحب العصر و الزمان السلام علیکم و رحمة الله و برکاته حیدر کرار حیدر صفدر اسدالله الغالب حبل الله المتین قسیم جنه و النار امین الله فی الارضه صدیق اکبر فاروق اعظم علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله امیرالمؤمنین است.تمام حجت مسلمانی من حسین بن علی صلوات الله علیه و آله است خیلی سال است از تفتیش عقاید ادم ها گذشته دست بردارید از این تجسس نکوهیده و مذمت شده...اگر سر عقیده من و امضام بحث میکنی و کامنت میذاری من جواب نمیدم چون الان زمان گلیم خانه بودن است چون به دستور مولام عمل میکنم السُّكوتُ على الأحمَقِ أفضَلُ (مِن) جَوابِهِ. چون به حدیث رئیس مذهب جعفری ایمان دارم خدارا شکر که دشمنان ما را از احمق ها آفرید..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برات بهترینارو آرزو میکنم عشقم ان شالله جوری به ارزوت برسی که از خوشحالی گریه کنییییی😍😘😘😘💜

ممنون عزيزم از دعاى قشنگت😍🥰ان شاءالله تو هم به همه خواسته هات برسى❤️🔥

كارِ خدا نَشُد نداره😍❤️
2738
به خدا چهار ساعت داشتم تاپیک های از هفت صبح تا یک شب رو میخوندم تا پیدات کنم شاید چیزی زده باشی  ...

سلام عزيزم خوبى

نميدونم چرا تركيد😭😭

يه تاپيك زده بودم،يكى اومده بود الكى فحش نوشته بود،منم جوابشو دادم

نى نى يار منو تركونده🤧

كارِ خدا نَشُد نداره😍❤️
كاش برگردونن كاربرى مو

من میرم بهش میگم کاربری تو بگردانه خودش پشیمونه ولی میترسم لینک اینجا رو بدم که گفتی کاش کاربری من برگردانند بیاد یهو اینجارو هم خراب کنه چیکار کنم به نظرت 

به نظرم یه کاربری دیگه بساز درش دو سه تا تاپیک بزن که پشیمانم و میخوام اون درست بشه بعد من لینک اون رو میدم به مدیر شاید قبول کرد 

ولی نمی تونم لینک اینجا که گفتی پشیمانم رو بدم ممکنه یهو اینجارو هم بترکونه اگر بترکونه دیگه نمی تونیم همو پیدا کنیم 

پس ریسک ترکیدن رو با اون یه اکانت جدید میکنیم ها یکی بساز چندتا تاپیک پشیمانی بزن تا برش بدم به اون ادم که اگر ترکاند حداقل اینجا باشه که همو پیدا کردیم اوکی اخه از صبح ساعت هفت که فهمیدم تا چهار ساعت داشتم تاپیک های گذشته رو میخوندم تا پیدات کنم به صفحه پنجاه هم رسیدم 

درخواست دوستی از هر جنسیتی   (ممنوع)
2706