2410
2553
عنوان

شوهرم بيشتر با دوستاش وقتشو ميگذرونه من همش تنهام

| مشاهده متن کامل بحث + 10177 بازدید | 162 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه خانوادش از این موقعیتت خوشحال نشن و سواستفاده نکنن به بزرگترش بگو جمعش کنن

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
2720
خدارو شكر واسه شما بهتر شده ولي واسه من چند بار سر اين موضوع دعوا كرديم و زير بار نرفته و تازه ميگه ...

اینجور ادما لجبازن و مغرور منطقم به هیچ عنوان سرشون نمیشه باید قلق شو بدست بیاری سکوت بهترین قلقه اصلا غر نزن سوال نپرس که بدتر لج میکن بذار خودش بگه 

مادرخوبی نداشتم سعی میکنم مادرخوبی برای دخترم باشم
اگه خانوادش از این موقعیتت خوشحال نشن و سواستفاده نکنن به بزرگترش بگو جمعش کنن

من با مادر شوهر اينا تو يه ساختمون هستيم و حتي يه بار كه دعوامون شد مادرش بود ولي نشسته بود نگاه ميكرد بخدا حالم از هرچي ننه شوهر بهم ميخوره شوهرم همش من ناهار و صبحونه و هرچي درست ميكنم هرجا باشه بياد ميره غذاشو پيش ننش ميخوره اخه تقصير مادرشم هست خب بگو برو پيش زنت غذا درست كرده تنهاست ولي هيچي نميگه شده تا ٦ بعدازظهر با دختراش منتظر پسرش بودن تا بياد منم نميگن كه بيا خودم تنها ميمونم خونه 

2714
اینجور ادما لجبازن و مغرور منطقم به هیچ عنوان سرشون نمیشه باید قلق شو بدست بیاری سکوت بهترین قلقه اص ...

خودشم هيچي نميگه لال ميشه مياد خونه فرداش 

نميدونم خيلي مغرور خيلي

عزیزم

با گفتن اینکه نرو و نکن و اینا که نمیشه

بعضی ها کلا رفیق باز هستن و اهل معاشرت و اینحور چیزا

ولی کم کم میتونی تغییرش بدی تا حدی

ببین یعنی یه کاری کنی هر جا هست به اندازه تو خونه موندن بهش خوش نگذره.رفیقش باش.بچه هم که نداری کلی دستت بازه دیگه

اصلا غر نزنا

فقط کار خودت رو بکن

یه مدت حسابی انرژی بذار

هر چی که دوس داره:غذا...فیلم های کمدی...فوتبال....روابط زناشویی...خلاصه هر چیزی که دوس داره

احترام و محبت کلامی و رفتاری زیاد

که دلش تنگ شه واسه خونه

اصلا هر شب یه برنامه ای داسته باش واسه خوش گذرونی

برای شادی روح همه ی درگذشتگان و مادرم صلوات...اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم و فرجنا بهم
2706