2737
2734
عنوان

ابراز علاقه 😐😐😅

| مشاهده متن کامل بحث + 668 بازدید | 66 پست
عقابه تنها 😆چیکار میکرد که فهمیدی عاشقته میخوام ببینم پسرا عاشق میشن نشونه هاش چیه 😂

زیاد نگاه میکرد🤐😂

توی مسافرتام هی میخواست خودشو بچسبونه به من🤐

ترجیح میدهم به ذوقِ خویش دیوانه باشم تا به میلِ دیگران عاقل😆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
۱۹😂

⁦O_o⁩.عه؟؟اره پیر شدی بیخیال⁦:-|⁩

امضامو تااخر بخون😁کبوتر با کبوتر باز باران با ترانه میخورد بر بامش بیش برفش بیشتر آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا عاقل کند کاری که باز آید به کنعان غم مخور خربزه با پوست موزو میندازی زمین هوا میره نمیدونی تا کجا میره !! بیا یه بازی 😁                                                                                        ریپلای کن  بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و میبینه خبر خاصی نیست. در واقع ما موفق شدیم یکیواسکل کنیم😂😂‌‌    
2738
آره بابا🤶😂

بدون شوخی چرا رد کردی مشکلی چیزی داشت؟

امضامو تااخر بخون😁کبوتر با کبوتر باز باران با ترانه میخورد بر بامش بیش برفش بیشتر آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا عاقل کند کاری که باز آید به کنعان غم مخور خربزه با پوست موزو میندازی زمین هوا میره نمیدونی تا کجا میره !! بیا یه بازی 😁                                                                                        ریپلای کن  بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و میبینه خبر خاصی نیست. در واقع ما موفق شدیم یکیواسکل کنیم😂😂‌‌    
بدون شوخی چرا رد کردی مشکلی چیزی داشت؟

نه پسره خوبیه مهربونه و قیافشم خوبه وضع مالیشونم خوبه

من راستش حوصله رل زدن ندارم و اینکه دل جای دیگست

نه پسره خوبیه مهربونه و قیافشم خوبه وضع مالیشونم خوبه من راستش حوصله رل زدن ندارم و اینکه دل جای دی ...

درخواست دوستی‌بود؟؟😐من فکر کردم خاستگاری گفتی کرده منفی دادی😓

درخواست دوستی‌بود؟؟😐من فکر کردم خاستگاری گفتی کرده منفی دادی😓

ابراز علاقه کرد و با هم باشیم😂

نه ازدواج که زوده

2706