2733
2739
عنوان

چقدر سخته دو تا بچه.....

| مشاهده متن کامل بحث + 12274 بازدید | 307 پست

تک فرزندی بسیار خوبه 💞⁦❤️⁩💞

منم انشالله فقط یه بچه میارم 

داداشم اینا هم با این که پولدارن خیلی قصد دومی ندارن 

مامانم هم تاکید می‌کنه روی یه فرزند 

میگه آدم حس مادری رو درک می‌کنه همین بدونه رو به جای خوبی برسونه کافیه 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
وای خدا این جور چیزا برا منم بشه 

به امید خدا عزیزممم😍

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره تو همین فکریم ک ببریمش چون بچم به دنیا بیاد مطمعنم مشکلات زیادی خواهم داشت،بدبختی اینه دختر عمه ...

پیش اونا اصلا در مورد خواب بحث نکنین ولی تغییر دکوراسیون و رنگ اتاقش راحلی هست که جاریم جواب گرفت خودمم پیشنهاد دادم پسر ۱۰ سالش جدا خوابید تشویق شد یه مدت هم بگو برق پذیرایی روشن میزارم نترسی

اینجیمه اورگیم بختمیز قارادا اولسا کفنیمیز آغ اولاجاخ🌹🌹
دخترم حس مسولیتش قویه من کشته من دراز میکشم میبینم صدا میاد ۵ سالشه میرم میبینم داره ظرف میشوره میگه ...

بهش بگو مثل جارو دستی بزن تو نمیتونی ظرف بشوری یه مسولیت کوچیک که از پسش برمیاد بده بهش کارای دیگه نکنه،بزنی تو ذوقش دیگه بزرگ شه کمکت نمیکنه خیلی اذیت میش دعواش نکن 

2731
به امید خدا عزیزممم😍

فدات شم مهربونم

مال۱نفر باش،💚نه خاطره مبهم در ذهن ۱۰۰نفر😊اگه با نظرات من مخالفی ریپ نزن دوست عزیز حال و حوصله آن چنان ندارم که جواب تورو بدم مرسی اه😑

من برا کار خونه برنامه ریزی کردم وغذا درست کردن واینکه قرص آهن وقرص ویتامین دی مرتب میخورم و در طول روز ۱ساعت برا کارای شخصیم وقت میزارم اوضاع بهتر شده وروحیه م ولی خستگی ودارم فقط دعا میکنم واکسنش بیاد نجات پیدا کنیم 

مامان الهه کوچولو 
مادر شوهر من به دخترش خیلی میرسه ولی انصاف نیس دیگه بخدا اینا هم نوه هاشن،حالا با دخترش کاری ندارم ب ...

مادر شوهر منم سه تا بچه هاى خواهر شوهرم رو بزرگ كرد به بچه من كه رسيد پا درد كمر درد فشارخون قند گرفت

وای منم اونطوریم دخترم ۳سالشو تموم کرده پسرمم ۱سالشو یعنی فقط حرص میخورم روزی چن بارم به پدرشون فوش میدمیعنی کلا فنا رفتم با همدیگه کنار نمیان فقط میریزن من جمع میکنم دخترم همش گریه میکنه منم صبح تا شب حرص میخورم سرمو میکوبم دیوار میبینم نمیشه از کوونشون میزنم که اروم شن بدتر گریه میکنن😭😭از این اشتباها نکنینا

2738
آره تو همین فکریم ک ببریمش چون بچم به دنیا بیاد مطمعنم مشکلات زیادی خواهم داشت،بدبختی اینه دختر عمه ...

اینا دیگه کی ان؟بچه خوبه از ۳ ۴سالگی جدا بشه. من دختر اولم ۲سال ۸ماهه دختر دومم ۵سالگی جدا کردم البته نه با دعوا. براشون اتاق چیدم سرویس خواب خوشکل و پرده و....خریدم ذوق و شوق داشتن 

واسه همین میگم بچه میخواید پشت هم بیارید وقتی فهمیده میشن خیلی حسودی میکنن به دومی اصلا زندگی داغون ...

اصلا ربطی نداره بچه دیذم اختلاف سنی کم ک بازم حسودی کرده 

انتی ناتالیسم(ضدتولید مثل)زندگی زیباست شیرینه بی بچههههه .
فقط اومدم بگم تنهانیستی منم یه دختر دوماهه دارم بایه پسر کلاس اولی و آموزش آنلاین و پسر لجباز و ....

وای کلاس اولی هاوآنلاین بودنشون،ماشالله معلم هاهم روزی یه نشانه درس میدن بدون اینکه قبلی هارودرست بهشون بفهمونن

🌿ࡐ‌ܟُܿــבاܢ̣ܣࡅ߳ܝ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ܭَܝ̇‌ࡅ࡙ࡅ߭ܣـ ܢ̣ܝ‌ߊ‌ی ܢ݆ߺࡅ߭ߊ‌ܣـ ߊ‌ܢܚࡅ߳🌿
بهش بگو مثل جارو دستی بزن تو نمیتونی ظرف بشوری یه مسولیت کوچیک که از پسش برمیاد بده بهش کارای دیگه ن ...

میگم میگه ن من ظرف شستن دوست دارم مسولیتشم از اول دست خودش ۵ سالشه خودش کارهای شخصیش انجام میده بجز حموم کردن

اینجیمه اورگیم بختمیز قارادا اولسا کفنیمیز آغ اولاجاخ🌹🌹
2706