2726
عنوان

چقدر سخته دو تا بچه.....

| مشاهده متن کامل بحث + 12264 بازدید | 307 پست
وای یادم انداختین یه دسشویی نمیشد برم. یه غذا یا چایی نمیتونستم با آرامش بخورم 

من اصلا دستشویی ىادم نمى افته باورت میشه؟پسرم میگه مامان دستشویی دارم میبرمش دستشویی فضاى دستشویی رو که مىبىنم میگم عه من چقدر دستشویی داشتم🤣

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
من دخترام شیر به شیرن.درسته یه سال اول خیلی اذیت شدم ولی خداروشکر بعدش باهم همبازی شدن الانم یکی هفت ...

خداروشکر آروم بوده به نظرم بچه ی اولت وگرنه خیلی سخته به نظرم دوتاکوچیک

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ایراد نگرفتم من خندیدم به اونی که ایراد گرفته 😁😁😂😂😂😂😂😂😂

🤣من اشتب زدم خواهر برم قرصامو بخورم کرونا بچه پریودی اعصاب نمیمونه واسه ادم🤣🥴

مامان الهه کوچولو 
2728
دیگه انقدر اذیتم کردن کوچیکه دوماهشه هى گریه میکرد بزرگه هم ۳سالشه ىکى چسبیده بود به سینه ام ىکى به ...

بازم ایول داری گلم،که دعواشون نکردی..همین فرمون ادامه بده😘البته می دونم خیلی سخته ولی خودتم نزن..عادت میکنی،قشنگ بزن وسایل خونه رو بشکون😀

من هنوز بچگی نکردم،ولی لباس بزرگسالی تنم کردند،اونم اشتباهی واسه ام دوخته بودند،تنگه برام،،حالام میخوان بزور لباس پیری تنم کنند..من هنوز همون دخترک5،6ساله ام،که  پای چرخ خیاطی مادرم مینشستم تا پیرهن جدیدمو زودتر بدوزه و بپوشم.چه ذوقی میکردم.من هنوز دلم مثل گنجشک کوچیکه،زود میشکنه و زودی هم با یه پفک آشتی آشتی میشه،،من داره موهام سفید میشه ولی هنوزم یه جوجه رنگی دلمو شاد میکنه.وقتی بچه هام بهم میگن مامان،وحشت میکنم،یعنی من کی اینقدر بزرگ شدم که بشم تکیه گاه دو سه تا وروجک..منو ببرین بدین به مامانم تا گوشه ی چادرش رو بگیرم و باهاش برم حرم تا برگشتنی برام بستنی بخره،من بچگیمو میخوام!!!

عزیزم فکر میکنم خودتون ی خورده دارید سخت میگیرید...منم دوتا بچه دارم ۹ و ۶ سال ..خلاصه مادر بودن سختی های خاص خودش رو داره ولی حس مادری شیرینش میکنه.من دختر و پسرم باهم بازی میکنن.وقعا پشت هم بودن بچه ها درسته سخته دو سه سال اولش ولی بعدش خیییلی خوبه

منم دخترم ۵ ساله و پسرم نه ساله ای  همه ی این دغدغه ها و کلاس آنلاین و... رو دارم  ولی د ...

خیلی خوبه که میتونی براشون وقت بزاری....من دلم بیشتر برای دومی میسوزه....بازم دخترم نه سال محبت مارو دیده دومی طفلک فقط موقع شیر دادن منو میببنه

خوابوندنشونن یه مصیبته دومی رو میخوابونم تازه دخترم یادش میفته گشنشه پا میشیم بربم آشپزخونه نی نی بی ...

پسر من ۹ سالشه دخترم کلاس اوله سومیم ۵ ماهشه 

وقتی دخترم کلاس انلاین داره پسرم دختر کوچیکم و اروم  میکنه 

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 
بنظرم بچه اول ۵سالش بشه دومی بیاد چون اختلاف سنی زیاد بده

من الان اینجورم پسرم پنج سالو چهار ماه دخترم سه ماه پسرم خیلی اذیتم میکنه

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
2706