2737
2734
میخوام یه بلایی سر خودم بیارم که خانوادم عذابیو که الان من دارم تحمل میکنم به سرشون بیاد

الهی بگردم 

خیلی ناراحت شدم اصن این آدم نیس باهاش هم بشه ادامه داد 

خدا بهت کمک کنه واقعا 

باز تلاش خودت و بکن ببین نظرشون عوض میشه 

و خدایی ک بشدت کافیست💛‌
مرده شور حرف مردم. مطلقه باشی بهتره اینکه بخاطر ضربه هایی که به سرت میزنه مشکل مغزی پیدا کنی و دیوون ...

کاش حداقل یه نفرم پشتم بود هیچکسو ندارم اخه چجوری برم طلاق بگیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

200 گرم طلا دارم میخوام  وصیت نامه بنویسم که برسه به خیریه جای مهریه نمیخوام برسه دست نامزدم می ...

تو دین اسلام هیچ مردی حق نداره زنشو بزنه مگر با چوب مسواک (یعنی وانمود به زدن و تنبیه کنه)نامزد تو بصورت وحشیانه تورو میزنه یعنی اعتقادی به دین نداره تو فکر میکنی به وصیت نامه و عمل بهش معتقد باشه؟این فکرا و فکر خودکشی و این مسخره بازیا به نظر خودت بچگانه نیست؟

خدایا نگاهتو ازم برنگردون دستمو ول نکن حتی اگر من بنده بدی بودم  
200 گرم طلا دارم میخوام  وصیت نامه بنویسم که برسه به خیریه جای مهریه نمیخوام برسه دست نامزدم می ...

200 گرم طلا داری فقط بانک هم بزاری سودشو بخوری محتاج هیچ بنی بشری نخواهی بود 

وای تو رو خدا چرا شما اینقدر ضعیفیت

میگن چشام سگ داره   
2731
الهی بگردم  خیلی ناراحت شدم اصن این آدم نیس باهاش هم بشه ادامه داد  خدا بهت کمک کنه واقع ...

هرموق میگم بابا و مامانم میگن بشین سر جات زودتر عروسی کن برو با ابروی ما بازی نکن فقط میشینم یه گوشه گریه میکنم چند ماهه نه صبحونه میخورم نه شام فقط ناهار واسه اینوه ضعف نکنم یه کم غذا میخورم از ریخت قیافه افتادم هر کی میبینتم میگه 5 سال بیشتر از سنت میزنی

من یه بار تو گوشی همسرم فیلم دیدم چند روز بعدش سر حرف رو باز کردم گفتم یکی از دوستام گفت تو گوشی شوه ...

چقدر باهوشی شما

ولی من خیلی کارها کردم ،درست نشد 

الان برای آرامش روان خودم دیگه به گوشیش کاری ندارم 

🥺🥺🥺

نمیدونم قشنگم 

ولی انشالله ک نجات پیدا کنی نزن این حرفارو آدم دلش میگیره 🥺🥺🥺

و خدایی ک بشدت کافیست💛‌
2738
200 گرم طلا داری فقط بانک هم بزاری سودشو بخوری محتاج هیچ بنی بشری نخواهی بود  وای تو رو خدا چر ...

اخه اگه بخوام جدا بشم باید خونه هم بگیرم چون خانوادم دیگه پشتم نیستن اگه هم قبولم کنن  هر روز عذابم میدن طلاقمو میکوبن تو سرم باید  جدا زندگی کنم 

کاش حداقل یه نفرم پشتم بود هیچکسو ندارم اخه چجوری برم طلاق بگیرم

میری دادگاه. پا که داری عزیزم. کیو میخوای؟ تو رو خدا ضعف نشون نده. ببین چشمت به زندگی زودگذر الان نباشه. فکر کن ۴ روز خانواده ت اذیت میشن خدایی ناکرده بعد از فوتت. عذاب اون دنیا ابدیه. کسی که خودکشی کنه آیه قرآن داریم که میگه فسوف نصلیه نارا! 

همه مردم تو زندگیشون سختی هایی دارن. طلاق شاید بهتر از داشتن فرزند معلول و خیلی بلاهای دیگه باشه.

اللهم عجل لولیک الفرج

تورو خدا اگر واقعا زندگیت با نامزدت به همین داغونیه که گفتی ادامه نده.طلاهات میشه پشتوانه زندگیت برو برای خودت زندگی بساز حتی یه اتاقم اجاره کنی و شب نون خشک بخوری شرف داره به زندگی با این نر وحشی.

چقدر باهوشی شما ولی من خیلی کارها کردم ،درست نشد  الان برای آرامش روان خودم دیگه به گوشیش کار ...

باهوش ک نیستم اما همیشه براش مثال میزنم و میگم فلانی فلان کارو کرد زندگی ب اون قشنگیشون خراب شد حیف شد خدا رو شکر خودشو اصلاح میکنه، فعلا تو تاپیکی ک زدم موندم چطور برخورد کنم 😌

حتما همسرت عادت کرده دیگه بهتر ک چک نمیکنی اعصابت بهم میریزه

میری دادگاه. پا که داری عزیزم. کیو میخوای؟ تو رو خدا ضعف نشون نده. ببین چشمت به زندگی زودگذر الان نب ...

من حتی اعتقادم به خدا هم از بین رفته من حتی خداروهم ندارم اون خدا دنیاشو دیده بود داد به من من جهنمشو ندیده قبول میکنم

من حتی اعتقادم به خدا هم از بین رفته من حتی خداروهم ندارم اون خدا دنیاشو دیده بود داد به من من جهنمش ...

چطوری با نامزدت اشنا شدی؟

2706