2737
2739

به نظرتون پسری که با کسی دوست میشه و سن و سال خانواده اش رو میگه و عکس خواهر و برادرهاش رو میفرسته امکانش هست که اینم دنبال این باشه که یه مدت فقط رابطه داشته باشه و بعد ول کنه بره؟

اصلا نمیدونم فاکتور های مردی که با قصد و نیت شوم نمیاد جلو چیه

میشه چند تا از نشونه هاشو بگید 

جدی برخورد میکنه جدی حرف میزنه شوخی الکی نمیکنه 

اقاهستم سایت مال بابات یا شوهرت انداخته پشت قباله ازدواجت که به من میگی خاله زنک!! ...................دِ آ خِ بِگو دِلِتو کی بُر زَد مَگِه اَز توُ نِمیپُرسَم دااااااااااد نَزن این رابِطَرو کارای تُ داد بِ باد نََ مَن آخَرَم دیدَم دَستاتوُن باهَمَن داد نَزَن ساکِت شوُ حَرفام بازَم  هَس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باخانوادش زود اشنات میکنه مثلا مامانشو باهات درارتباط میذاره... نامزدمن اینکارو کرد

چه فرقی میکند که من عاشق❤ تو باشم یاتوعاشقه ❤من......چه فرقی میکند که رنگین کمان🌈 ازکدام سمت اسمان آغاز میشود.......  ❤

همون اول که بهش گفتم جوابم به پیشنهادش مثبته 

20 ثانیه بعدش مامانش زنگ زد گفت عروس گلم فردا ناهار منتظرتم  

واکنش من در مواجه با تاپیکها و بعضی راهنمایی های کاربران: پناه برخدا...هعییییی....پناه برخدا...هعیییی...پناه برخدا....هعییییی...پناه برخدا....
2738
خب اون شاید مشکلی بوده

یکیو میشناسم ۹ سال باهم بودن

سه چهار بار پسره رفت خواستگاری دختره باباش گفت درست تموم شد بیا

قراربود درسش تموم شه و برن برای ازدواج

یهو پسره چند روز خطش خاموش شد آخرش دختره زنگ زد به مامان پسره مامانه هم گفت ای وای مگه پسرم بهت نگفت؟؟؟ پسرم اومد و گفت بریم برای دختر خالش خواستگاری ماهم رفتیم و الان نامزد کردن

آخرشم معلوم شد که بله آقا یهویی از دختر خالش خوشش اومده بوده

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 
یکیو میشناسم ۹ سال باهم بودن سه چهار بار پسره رفت خواستگاری دختره باباش گفت درست تموم شد بیا قرارب ...

پسرا غیر قابل پیش بینی ان . یهویی دلشون هوای یه چیز دیگه رو میکنه میرن

البته نه همشون

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی