2726

من قبلا استفاده میکردم خوب بود 

صابون دیترون بنظرم از اون بهتره برای جوش

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من عالی بود یک ماهه البته من هرروز استفاده میکردم

جای جوشارم میبره عزیزم؟من بدنم چندحاش حای جوشا لک شده

من تا پایان عمرم به این می اندیشیدم:زنی که عشق را میپذیرد،تا چه اندازه بی دفاع میگردد....خانمای سایت بیاید یاد بگیریم دل خانم باردار رو نشکنیم دل کسی که دامنش هنوز سبز نشده رو نشکنیم‌‌..اصلا چطوره دل آدمادو نشکنیم؟تاوانش خیلی سخته💔بیاید به عقاید هم احترام بزاریم و به زور تو سرم هم نزنیم برای اینکه بگیم ما بهتریم..با احترام و علاقه به تک تک شما عزیزان...💜کسی مخالف عقاید منه تا جایی بحث میکنم که احتراما حفظ بشه ممنونم🧡
چن مدت استفاده کردی؟ جای جوشاتو برد؟

من برای جای جوش نبود یعنی اون موقع که استفاده میکردم بیشتر برای این بود که کمتر صورتم جوش بزنه و چربی رو کنترل کنه وخب چون برای جوش بود استفاده کردم ،بخاطر همین دقت نمی‌کردم برای جای قرمز جوش 

حدود ۲ سال شایدم بیشتر استفاده کردم از عطاری گرفتم اگر همون صابون ان جی باشه که مدنظرم ،جواب میده برای جوش بنظر من من که خیلی دوستش داشتم 

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
من برای جای جوش نبود یعنی اون موقع که استفاده میکردم بیشتر برای این بود که کمتر صورتم جوش بزنه و چرب ...

سلام عزیزم چه مدلشو میگرفتین؟اگ ممکنه میشه عکسشو بدین

سلام عزیزم چه مدلشو میگرفتین؟اگ ممکنه میشه عکسشو بدین

سلام عزیزم این شکلی بود