2737
2734
عنوان

بهترین فرد زندگیم😍

225 بازدید | 33 پست

ی نفر تو زندگیم هست ک بهترین و باارزشترین شخص زندگیمه،الان ک دارم مینویسم راجبش خیلی دلتنگشم،خیلی سختی کشیدیم تا طوری بشه ک راحت و عادی بدون پنهان کاری همدیگه رو ببینیم😍دیروز ک هوا بارونی بود پیشم بود😍زیر بارون😍انقده اون لحظه رو دوست داشتم ک حد نداشت😍

اگ به نبودنش فک کنم‌اون لحظه برام لحظه مرگه

بخاطر منم خیلی ناراحتی میکشه😢و این خیلی ناراحتم میکنه،ولی همینکه هرموقع بخواد یا بخوام میتونه بیاد پیشم خیلی برام باارزشه😘خیلی دوسش دارم خیلی،هیچ جوره حاضر نیستم از دستش بدم،انقده خاطره باهاش دارم ک هرکدومو مرور میکنم لبخند ب لبام میاره :)

تموم دردامو ب اون میگم و با جون دل گوش میکنه و ارومم میکنه😘بودنش تو زندگیم بهترین اتفاق زندگیمه❤هرچی ازش بگم کم گفتم😍😘

بازم بگو پس🥰

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
2706