2726

سلام‌اول اینکه حالم بده لطفا اونایی ک نمیتونن درک کنن وهمش میگن این عقاید چیه هیچی نگن ...بچه ها مم‌باردارم بجه اولمه ناخسته باردارشدم شوهرم همه چیزیش عالیه خداروشکر اما بچه فقط پسرمیخادمیگه من‌تک‌پسرم وهیچوقت پسرنداشتم خانواده خودم وشوهرمم بشدت پسر میخان ‌و همه میگن پسر میاری ....امروز سونو ان تی رفتم گفت هیچیش معلوم نیست ب دختر میخوره دارم دیونه میشم نمیخام ارامشم زندگیم بهم بریزه چطور بفهمم بچم چیه ازغروب تاحالا یسر بغض دارم الان ک شوهرم خابید شروع کردم ب گریه کردن توروخدا بگید چجو بفهمم ...میدونم دختر داشتن نعمته دخترخیلی خوب ودلسوزه اما من شرایطتم طوریع ک دختر نمیتونم داشته باشم ناشکرم نیستم واینم بگم نمیتونم فک کنم ک وختر بیاد همه چی عوض میشه میدونم نمیشه مادرشوهرم خیلی بدجنسه دخترشم تازه پسرش ب دنیا اومده همش میگه پسر پسر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم جنسیت که دست تو نبوده اول خودت رو برای هر چیزی آماده کن و وقتی مطمئن شدی با شوهرت صحبت کن . حالا هر چقد اونا ناراحت بشن و بخوان اذیتت کنن شما اجازه نده بچت آسیب ببینه خودت که بیشتر داری ناراحتی میکنی 

صلواتی هدیه کنید برای داداش ابراهیم...♡
عزیزم ان تی اصلا درست نمیگه توکل کن بخدا هرچه مصلحت باشه فقط دعابخونیدونذرکن مطمعن باش جواب میگیری

مرسی عزیزم ختم قران نذر کردم اگه دعایم بلدید بگیدممنون میشم شوهرمم نذر کرده ببره پابوس امام رضا

عزیزم شوهرتو آگاه کن که جنسیت دست مرده

بهش بگو هرگلی زدی خودت سرخودت زدی

آمادش کن بگو دختر باشه هم تو جنسیتش رو مشخص کردی

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش
عزیزم جنسیت که دست تو نبوده اول خودت رو برای هر چیزی آماده کن و وقتی مطمئن شدی با شوهرت صحبت کن . حا ...

اخه خیلی بیشعورن الان ۳ ماهمه هنوز ی احوال پرسی ازم نکردن 

2706