2726
عنوان

نظرتون در مورد بیمه عمر چیه

81 بازدید | 11 پست

دوستان شوهرم دخترمو از وقتی دنیا اومده بیمه عمر کرده الان یکسالشه من بهش میگم همین مبلغ رو بذار براش طلابگیریم ب بیمه اعتباری نیس ازکجا معلوم واقعا بعدها برادختزمون سودی داشته باشه یا بهش بدن شما نظرتون چیه تجربه ای دارید؟

من شنیدم بیمه عمر فایده نداره،برا دخترت همون طلا بخری بهتره 

من خیلی ساده ام ،خیلی بهم ظلم شد ،خیلی دلم شکست ،اما برا دیگران همیشه مثل کوه بودم ،تو دوستم مثل من نباش گرگ باش فقط و فقط گرگ باش تا زنده بمونی و زندگی کنی 

در مورد آینده اش نمیدونم. وای من همسرم 4 ساله بیمه عمر داره. به خاطر تصادفی که کرد تونست از بیمه غرامت بگیره. دو بار هم بدون ضمانت ازش وام گرفتیم.

هیچکی جز خودت، نمیتونه کمکت کنه و دستت رو بگیره. پس، روی هیچکی حساب نکن!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به درد نمیخوره. شوهرم بعد ۱۱ سال خودشو بارخرید کرد کلا دو تومن بیشتر از پولی که داده بود بهش دادن در حالی که اگه با این پول زمین خریده بود حالا هزار برابر شده بود. بچه هام هم بیمه عمر کرده بودیم شوهرم رفت اونام بازخرید کرد گفت خودم بلدم سرمایه گزاری کنم

منم برا خودم بیمه گرفتم ولی ذی نفعش پسرمه ۳۰ سال باید حق بیمه بدم که اخرش به پسرم ۷۵۰ میلیون پول بد ...

نه نکن این کار رو. آدم باید همه تخم مرغاشو توی یک سبد نزاره.

طلا، پس انداز توی بانک، بورس، زمین، بیمه عمر

به نظرم باید بیشتر از یک مورد رو واسه آینده در نظر گرفت

هیچکی جز خودت، نمیتونه کمکت کنه و دستت رو بگیره. پس، روی هیچکی حساب نکن!!!!
اره منم همین نظرو دارم حس میکنم ی چیز الکی باشه ک بعدها تضمینی بهش نیس

حالا بر فرض اون پولم که میگن بدن با این تورم اون موقع باهاش یه پفک نمکی میشه خرید. خودتون براش خورد خورد طلا بگیرین یا اگه میتونید زمین بخرین

سلام

شبتون بخیر

متاسفانه دوستانی که نظر منفی نسبت به بیمه دارند و یا حتی بازخرید کردند در مورد این بیمه توجیه نشده و یا از اون بدتر بد توجیه شده اند (که این هم مقصر اون همکار بیمه ای بنده بوده که واقعیت و مزیت اصلی این بیمه رو به بیمه گذار نگفته)

من خودم نماینده جنرال بیمه آسیا هستم و در حال حاضر خودم دوتا بیمه نامه عمر دارم، همسرم دوتا بیمه نامه عمر داره، و دوتا پسرم هم یکی یه دونه دارند که ان شاء الله برای پسر بزرگم تا پایان سال دومین بیمه نامه عمر رو هم می گیرم و واسه پسر کوچیکم که 98/02/08 بدنیا اومد بیمه نامه ش 98/02/15 یعنی یک هفته بعد گرفتم (حتی قبل از اینکه دفترچه تامین اجتماعیش رو بگیرم!)

هر یک از دوستان که تمایل دارند در مورد مزایای این بیمه و علی الخصوص ریزه کاری های اون اطلاعات کسب کنند و یا در مورد موارد دیگه بیمه سوالی داشتند می تونند به تاپیک بنده که لینکش رو انتهای پست میزرام مراجعه و سوالات خودشون رو بپرسند

تاپیک مشاوره بیمه ای

کاربر آقا👨‍💼 من یک بیمه گرم، وظیفه من مشاوره و تهیه یک محصول مناسب برای آرامش خاطر شماست اینم تاپیک مشاوره ای بندهمشاور بیمه ای شما
حالا بر فرض اون پولم که میگن بدن با این تورم اون موقع باهاش یه پفک نمکی میشه خرید. خودتون براش خورد ...

سلام

لطفا عرایض بنده رو با دقت مطالعه کنید و بهم جواب بدید

خب حاضرید یه قرارداد ببندیم؟

من ماهی دویست هزار تومان بهتون میدم و شما طلا بخرید اما در ازاش این چیزا رو به من بدید:

1- یک فقره چک بدون تاریخ در وجه خانواده من به مبلغ 60میلیون تومان

2- یک فقره چک بدون تاریخ در وجه خانواده من به مبلغ 240میلیون تومان

3- یک فقره چک بدون تاریخ در وجه خودم به مبلغ 20میلیون تومان

4- یک فقره چک بدون تاریخ در وجه خودم به مبلغ 50میلیون تومان

5- یک فقره چک دیگه به مبلغ 60میلیون تومان در وجه خودم بدون تاریخ

6- تضمین اینکه هر موقع من وام خواستم تا 90 درصد پولی رو که بهتون دادم با احتساب سود بانکی به صورت وام با سود 4 درصد بهم بدید

7- یک فقره چک به مبلغ دومیلیارد تومان در وجه خودم به تاریخ 30 سال دیگه

البته توی قراردادمون دلیل صدور این چکها رو هم می نویسیم که اگه اون دلیل بوجود اومد خودم یا خونوادم طبق قرارداد بتونند به بانک مراجعه کنند و چک مربوطه رو نقد کنند

تبصره: اگر من به هر علتی از کارافتاده شدم دیگه اون 200هزار تومان ماهیانه رو بهتون نمیدم اما کماکان چکهاتون دست من هست و می تونم اگه دلیلش بوقوع پیوست ازشون استفاده کنم.

حاضرید این قرارداد رو ببندیم؟

کاربر آقا👨‍💼 من یک بیمه گرم، وظیفه من مشاوره و تهیه یک محصول مناسب برای آرامش خاطر شماست اینم تاپیک مشاوره ای بندهمشاور بیمه ای شما
سلام لطفا عرایض بنده رو با دقت مطالعه کنید و بهم جواب بدید خب حاضرید یه قرارداد ببندیم؟ من ماه ...

دوستانی که به استارتر عزیز پیشنهاد میدن که بیمه عمر نخره کدوماشون حاضرند این قرارداد رو با من یا استارتر ببندند؟؟