2726
عنوان

دورهمی افغانستانی ها 🇦🇫

| مشاهده متن کامل بحث + 25573 بازدید | 740 پست
سلام عزیزان من ایرانی هستم ولی میخوام یه سوال بپرسم واقفا تا حالا شده تو خلوت خودتون به ایرانی ها فح ...

الان من چی بگم 

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزان من ایرانی هستم ولی میخوام یه سوال بپرسم واقفا تا حالا شده تو خلوت خودتون به ایرانی ها فح ...

😁😁😁😁😁

همونجور ک خیلیا ب افغانها توهین میکنن

مطمئن باش خوب اینام توهین میکنن ب ماها

آدم تو خلوت خودش هرچیزی ب ذهنش میاد خوب

2728
کازرونم چن سال پیش یکی ازروستاهای توابع کازرون ی دختر نوجون بادوستش میره بیرون دونفر افغان گرفتنشون ...

عزیزم یعنی تمام قتل و تجاوزات و اتفاقات و حوادث ک تو کشورمون میفته همه بدست افغانها بوده

واااا🤔چرا شماها اینجورین

خدایی چقدر بعضیا بد توهین میکنین ب اینا

گناهشون چیه الان؟

چطور ب سوریه و عراقی و ترکیه ویمنی و...ترحم دارین ولی ب افغانها ک میرسه اینجوری ب رگبار توهین و فحش و تهمت میبندین اینارو

من ب نمایندگی ایرانیا از تمام افغانها عذر میخوام💕

نمیدونم بعضیا دلشون از چی پره اینجا خالی کردن

آخه شهرماپره همه دندوناشون جلو هست ودندونا انگاربزور توفکشون جاشده عقب وجلوهست ی عدشون لاغرن قداشون ...

چقدر بی شعور 

خواهشا منو تو تاپیکای دعوا تگ کنید دعوا دوس دارم😁  خیلی نا مردین مرسی انقدر تگم کردین 😒💔                                        
یه تاپیک درخواست لغو کاربری بزنید   منم صدا کنید  لغوتون کنم

نی نی یار شب شما خیلی منعطف هستید طرف و باید سریع قطع کنین میگی باید تاپیک درخواست لغو بزنه 

یه لارم یه کاربر به من توهین کرد لغوش نکردی 

کاربر بی ادب باید سریع لغو شه همونطور که نی نی یارهای دیگه سریع لغو می کنن 

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️

بله متاسفانه زیاد ، مردم عزیز کشورم خیلی خودشون رو تخریب میکنن ، جمله هایی مثل جک هایی که  اصفهانیا ، تورکه  لره و... گفته میشه  به کاربردن لفظ جهان سومی ، جمله هایی مثل  فقط یه ایرانیه که...

خیلی خودشون رو مسخره میکنن و...

در کل هیچوقت هیچ انسانی حق نداره به کسی توهین کنه 

چه ایرانی برای ایرانی باشه چه برای کشور های دیگه 

🎶 زن، زندگی، آگاهی 🦋
آخه شهرماپره همه دندوناشون جلو هست ودندونا انگاربزور توفکشون جاشده عقب وجلوهست ی عدشون لاغرن قداشون ...

ببین اینا ک گفتی ربطی ب افغانی ایرانی امریکایی نداره

1زمانی ک فقر و گرسنگی باشه نیاز جنسی و زاد ولد بیشتر میشه

۲ خودت داری میگی تو حلبی آباد زندگی میکنن پول ک نباشه لباس و لوازم آرایش خوب نی توانجلینا  جولی رو هم بنداز تو حلبی آباد بیا ی ادم زشت و چروکیده تحویل بگیره بحثم اصلا رو افغان ها نیس من ک خودم ترکم زنای ترکم ب زیبایی معروفند...اما پول تاثیر داره شما حتی تو کمپ های پناهندگی برو اونایی ک وضع اسف بار دارن چهره خوبی ندارن...

۳ ژن خیلی مهمه تو زیبایی...نمیخوام بگم ژن بدی دارن یا خوب اما اگر الان مسئله زیبایی مطرح بشه خب قابل قیاس با ژن مردمان روسیه و ترکیه نیستن...ن فقط افغان حتی عراق ...ی سری کشور ها ژن زیبایی دارن ی سری ندارن دیگه جنگ و فقر هم بهش اضافه میشه بدتر...دقیقا اگر همین شرایط تو ایران هم پیش بره خیلی از ما خانما میوفتیم از قیافه... 

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
2706