2726

از مادرم ۷۲بود بستری شد ،دکتر گفت اکسیژن بالا ۹۰خوبه

من خیلی ساده ام ،خیلی بهم ظلم شد ،خیلی دلم شکست ،اما برا دیگران همیشه مثل کوه بودم ،تو دوستم مثل من نباش گرگ باش فقط و فقط گرگ باش تا زنده بمونی و زندگی کنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اها ممنون گلبرگ یاس خدا خیرت بده کلی از استرسم کم کردی؟

فدات ،مادرم پوستش سفید بود و یخ و کف دستاش کبود شب رفتیم بیمارستان اکسیژن کم بود بستری شد کرونا گرفته بود ،حالا شما ی زنگ بزن اورژانس مشکل تلفنی بگو تا خیالت راحت بشه ،و اینکه من نگفتم بستری بشه یا نشه  گردن من نیفته شما تماس بگیر خاطرجمع بشی 

من خیلی ساده ام ،خیلی بهم ظلم شد ،خیلی دلم شکست ،اما برا دیگران همیشه مثل کوه بودم ،تو دوستم مثل من نباش گرگ باش فقط و فقط گرگ باش تا زنده بمونی و زندگی کنی 

۸۹ ب پایین اکسیژن میخواد .ولی تو خونه ام میتونید اکسیژن بزنید.بیمارستان کاری نمیکنن و رسیدگی نمیکنن..اگر ریه ۳۰ تا ۴۰ در صد به بالا درگیر شده باشه آمپول باید بزنه یک هفته .قرص جواب نمیده ها.با قرص بیماری رو قویتر نکنید لطفا

2706