2726

من از مامان بزرگم شنیدم که همیشه در وصف خوبی ها و عشقی که بابابزرگم داشت بهش میگفت خدای رو زمینم

میخواین یکم ازشون براتون تعریف کنم؟

بخند! همین الان

بگو عزیزم مشتاقیم بشنویم

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بگو عزیزم مشتاقیم بشنویم

بابا بزرگ من فوق العاده مرد اروم و فهمیده ایه، سر سنگین و عشق خانواده!!

تو اون زمان های که همه رفتار بدی با همسرشون داشتن اینا انقدر عاشق هم بودن که هنوز ازشون حرف میزنن

برعکس مامان بزرگم فوق العاده زبون دراز و پر حرف و شلوغ و شیطون حتی تو دوران پیریش

بخند! همین الان
بابا بزرگ من فوق العاده مرد اروم و فهمیده ایه، سر سنگین و عشق خانواده!! تو اون زمان های که همه رفتا ...

زنده باشند ❤❤واقعا پدربزرگ مادربزرگا عشقن💞

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

همسرم حرفهای قشنگی بهم میزنه مثلا :

گاهی فکر میکنم خدا خواست با اومدن تو توی زندگیم نداشتن مادر رو هم برام جبران کنه 

یا 

اگر تورو نداشتم چیکار میکردم 

مشکل دنیا این است که احمق ها کاملا به خود ایمان دارند و خردمندان دائما در شک و تردیدند...

عاشقانه ست❤ سوره بقره❤
واذا سالک عبادی عنی فانی قریب اجیب دعوه الداع اذا دعان.... 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

مامان بزرگم رو هفت سال پیش در سن ۷۳ سالگی روز ۹ اذر از دست دادم

و متاسفانه امروز پدربزرگم رو خدای رو زمین رو در سن ۸۳ سالگی در عین تندرستی!!!

جالبه که هر دوشون روی یه تخت و یه ملافه جونشون رو از دست دادن

بخند! همین الان
متاسفانه در کودکی هم مامان بزرگ و هم بابابزرگمو از دست دادم از هر دوطرف برای همین هیچی نمیدونم 😞

منم مادربزرگ مادریم رو وقتی به دنیا نیومده بودم و از سمت پدر در سن ۱۰ سالگی

کاش یکم بیشتر حسشون میکردم

بخند! همین الان
2706