2726
عنوان

خانمها_بخوانند😏😐

208 بازدید | 10 پست

هرگز به مردان بیش از آنچه آنها به شما توجه می کنند، توجه نکنید

اگر هنوز با هم ازدواج نکرده اید، به او خیلی اختیار ندهید

در دوران نامزدی بیش از حد برای او غذا درست نکنید، برایش کادو نخرید و هزینه رستوران و تفریحات را پرداخت نکنید

#‍درستههههههههههه؟؟!!

کاملا

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اصلادوران نامزدی براش غذادرست نمیکنم

هزینه رستوران؟؟؟؟خودش پرداخت میکنه

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

بستگی داره اگه حقوق برابر زن و مرد میخوای تو زندگی و فک میکنی هم سطح یک مرد حق و حقوق داری باید مثل مرد درامد داشته باشی و خرج زندگی و تفریح نصف نصف اگه میخوای سنتی (زمان پدربزرگ مادربزرگا)باشه شیوه زندگیت اره صحیح