2737
2734

شاید بگید بی اهمیته اما من بدجور غرورم شکست ۱۰ روره خونه مادرشوهرمم تو ابن ده رور شوهرم فقط برا خواب میاد خونه منم زبونم ابنارو بلد نبستم صبح تا شب کز کردم‌ی گوشه حامله ام حالمم بد میشه این جن روز بلاهایی ک سرم اورد از بی توجهی هاش بماند خواهرمم اومده همینجا خونه مادر بزرگم دیشب اونجا بودیم طبق معنول شوهرم ب شوهرخواهرم‌گف پاشو بریم‌پیش دوستام خواهرم گفت ن من حوصلم سر میره شوهرش نرفت نشست تا خود خواهرم نگفت نرفت ماام ازوقتی خونه بودیم ب شوهرم میگفتم نرو امشب بیرون منو ب هیچجاش حساب نکرد رفت شوهر خواهرم ۱۰ دفعه تو ۱ ساعت رنگ میزد ک خواهرم حوصلش سر نره من ۲ سالم از خواهر کوجیک ترم حامله ام شوهرم عبن خیالش نبست حس کردم چقد ادم بی ارزشیم براش شوهر خواهرم تا سر کوجه بره اینجا خواهرمم میبره تنها نباشه شوهر منم ۱۰ روزه منو انداخته تو خونه با دوستاش همه جا میره خیلی حالم بد شد بخدا مقل من نمیتونس زن پیدا کنه خونه اوردم با خودم‌ماشین اوردم بهتربن جهاز حتی برام عروسیم‌نگرفتن خواهرم‌همه کار کرد من حامله ی پالتو داغوت میپوشم اون فقط امسال ۳ تا پالتو خرید وضع مالیه جفتمون در ی حده من فقط میخوام پیشرفت کنم کمتر مبخرم اما انگار همه عزت خودمو از دست دادم  از ساعت ۹ اومدم توبرف نشستم میگم بخ بزنم‌بمیرم امشب هرچی گریه کردم خواهش کردم نرو ببرون باز پاشد رفت

کدخدایی که گمان‌گرده خدای ده ماست🙃 کدخدا نیست بلای ده ماست 😔خانه اش در ده ما نیست جدای ده ماست😔 بی‌نوا بی خبر از حال و هوای ده ماست😕 کد خدا دیر زمانیست که دیوانه شداست😶 از زمانی که به دیدار خدا رفته و  در خانه شده است 👳خانه را دیده خدارا نه ولی با همه بیگانه شده است🕵 غافل از انکه خدا در همه جای ده ماست👆 بینوا بیخبر از حال و هوای ده ماست🏕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

توی اینجور مواقع نیم ساعت بعد رفتنش بزنگ بگو حالم بد شده دور از جون .بعد که اومد آدمش کن

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
2738
چقد خودتو با خواهرت مقایسه کردی....

من و خواهرم همسنیم از اول همه چیمون باهم بود فقط اون ب شدت بداخلاق من اروم همش میگم چرا من باید انقدر بدبخ باشم

کدخدایی که گمان‌گرده خدای ده ماست🙃 کدخدا نیست بلای ده ماست 😔خانه اش در ده ما نیست جدای ده ماست😔 بی‌نوا بی خبر از حال و هوای ده ماست😕 کد خدا دیر زمانیست که دیوانه شداست😶 از زمانی که به دیدار خدا رفته و  در خانه شده است 👳خانه را دیده خدارا نه ولی با همه بیگانه شده است🕵 غافل از انکه خدا در همه جای ده ماست👆 بینوا بیخبر از حال و هوای ده ماست🏕
غصه نخور انقدر حامله ای دختر

خیلی ناراحتم خیلی من تازه ۱۹ سالمه ناخواسته حامله شدم روحیم داغونه هیچکس درکم نمیکنه

من و خواهرم همسنیم از اول همه چیمون باهم بود فقط اون ب شدت بداخلاق من اروم همش میگم چرا من باید انقد ...

عزیزم شما باهم خواهر هستین همسراتون ک باهم برادر نیستن و اخلاقاشون فرق میکنه دلیل نمیشه هرکاری ک شوهرخواهرت انجام میده همسر شما هم انجام بده

بعدشم خشت اول کج گذاشتی تا ثریا میرود این دیوار کج

خیلی ناراحتم خیلی من تازه ۱۹ سالمه ناخواسته حامله شدم روحیم داغونه هیچکس درکم نمیکنه

الهی عزیزم چقدر زود باردار شدی، شوهرت چندسالشه؟

صبر داشته باش ،باز میشه این در،صبح میشه این شب      برای آرامش و عاقبت بخیریم یه صلوات بفرستید 🌺🥰
من و خواهرم همسنیم از اول همه چیمون باهم بود فقط اون ب شدت بداخلاق من اروم همش میگم چرا من باید انقد ...

دو قلو هستید؟

صبر داشته باش ،باز میشه این در،صبح میشه این شب      برای آرامش و عاقبت بخیریم یه صلوات بفرستید 🌺🥰
دو قلو هستید؟

اون ۲ سال از من بزرگ تره

الهی عزیزم چقدر زود باردار شدی، شوهرت چندسالشه؟

ناخواسته بود ۲۷

2706