2733
2734
عنوان

تحصیل کرده های سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 594 بازدید | 91 پست
واقعن  یعنی پشیمون میشه ؟

من کسیو میشناسم ترم آخر حقوق انصراف داد بخاطر همین موضوع

درخواست دوستی قبول نمی‌کنم || کاربر گرامی، اینجا یه سایت تبادل نظر عمومی هس نه چت شخصی و هرکس میتونه به هر پستی ری‌اکشن بده. پس اگه به پستت توی یه تاپیک ریپلای زدم، نگو: «با تو نبودم. مخاطبم استارتر بود» این حرف خیلی مسخره است.

ریاضیات تو حسابداری موفقند نمی دونم ریاضی خواهرت در چه حد خوبه  فوق دیپلم بگیره بعد برسه دنبال کار البته پارتی تو کار حسابداری بی تاثیر نیست و استعداد کار با اعداد مهمه  تا رده مدیر مالی پیشرفت کرد 

اوکی شکر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تیز هوشم هست  فقط دنبال چیز پر درامد و با کلاس

کدوم شهرین.وکالت توبعضی شهرا جواب نمیده

هر طور باشی زندگی ما همونطور است/ابرو گره کردی گره افتاده درکارم؟؟!/امروز که پشت درم خوب دستگیری کن/فردا که اعلامیه ترحیم دیوارم....السلام علیک یا اباعبدالله
2728
با ی سال خوندن میشه دارو قبول شد؟!

اره خب مگه بچه های کنکوری چیکار میکنن تازه ایشون که صفر نیستن ریاضی و مسلما بلدن و خوندن عمومی هم نیاز به مهارت انچنانی نداره میمونه زیست فیزیک و شیمی فک میکنم یک سال زمان مناسبی باشه

مدتهاست تصمیم گرفتم،،،هروقت از کسی رنجیدم یا دلم رو شکست،،، به یاد روزی باشم که ممکنه هرگز در زندگیم نباشه،،، اون روز رو مرور میکنم،،، انقدر، که نبودنش رو باور میکنم،،،بعد تو ذهنم براش غمگین میشم،،، و شاید یک عزاداری ذهنی،،، و بعد ارزو میکنم کاش بود و ازش میگذشتم،،،بعد به خودم میگم حالا اون هست پس ببخش و فراموش کن،،، از بخششم شاد میشم و از بودن اون شادتر،،، به همین راحتی،،، این فرمول جدید ارامش من است🌸🌈

داروسازی

البته اگه خوند و رتبش خوب شد خب بره دندان یا پزشکی بهترم هست

پریشاهدخت قصه ها...بنشین کنار من سادگیه دیدنی/حرف بزن ای غزل سالها شنیدنی/چای به نیمه رسید نقل لبت آب شد/حرف بزن ای غزل نغمه ی جان منی
2738
ریاضیات تو حسابداری موفقند نمی دونم ریاضی خواهرت در چه حد خوبه  فوق دیپلم بگیره بعد برسه دنبال ...

بدش میاد حسابداری 

بین این دو تا مونده 

با آدم بی ادب دهن به دهن نمی زارم. ترجیح میدم نی نی یارو تگ می کنم اون ادبشون کنه😺
داروسازی البته اگه خوند و رتبش خوب شد خب بره دندان یا پزشکی بهترم هست

پزشکی طولانی 

محیط دهانو دوست نداره 😐

با آدم بی ادب دهن به دهن نمی زارم. ترجیح میدم نی نی یارو تگ می کنم اون ادبشون کنه😺
وکالت زبون میخواد خیلی زیاد. تازه آزمون وکالت هم خیلی سخته داروسازی پول زیاد برای تاسیس داروخانه یا ...

این از پسش برمیاد 

از قبول شدن داروسازی راحت تره 

مهم کلاس و درامد بهتر 

خرخونای ریاضیم ریختن تجربی بخونن  راحت نیست باید خیلی خیلی مسلط باشه که زمان میبره

اگه بخاد شدنیه فقط باید وقت گذاشت

مدتهاست تصمیم گرفتم،،،هروقت از کسی رنجیدم یا دلم رو شکست،،، به یاد روزی باشم که ممکنه هرگز در زندگیم نباشه،،، اون روز رو مرور میکنم،،، انقدر، که نبودنش رو باور میکنم،،،بعد تو ذهنم براش غمگین میشم،،، و شاید یک عزاداری ذهنی،،، و بعد ارزو میکنم کاش بود و ازش میگذشتم،،،بعد به خودم میگم حالا اون هست پس ببخش و فراموش کن،،، از بخششم شاد میشم و از بودن اون شادتر،،، به همین راحتی،،، این فرمول جدید ارامش من است🌸🌈
اگه لیسانس داره بیا من معرفی میکنم. بتونه آزمون لیسانس به پزشکی بده اگ قبول بشه راحت میره پزشکی.حالا ...

مگه میشه !!!؟؟؟

2706