2733
2734
عنوان

تحصیل کرده های سایت

594 بازدید | 91 پست

خواهر من سی سالشه 

یه لیسانس ریاضی داره که به هیچ دردی نمی خوره

حالا می خواد یه رشته دیگه بخونه 

خررر خونم هست خیلی 

به نظرتون حقوق بخونه ازمون وکالت بده بهتر از نظر درامد و بازار کار 

یا داروسازی 

به جفتشونم علاقه داره فقط بازار کارش و درامد خوبش مهم واسش 

البته فک کنم واسه داروسازی یه سه سالی باید بخونه 😐😐😐😐

اما حقوق میره پیام نور و واسه ازمون وکالت میره کلاس 

کدوم فقط و فقط از نظر کلاس و درامد کاری بهتر ؟ 

اگه پیشنهاد دیگه ای هم دارید بگید 

با آدم بی ادب دهن به دهن نمی زارم. ترجیح میدم نی نی یارو تگ می کنم اون ادبشون کنه😺

منم دانشجو ریاضی ام 😐خیلی هم خوبه😐

gisoo1377♥️ژیناگلمن♥️دلوینت♥️khodaya_mer30♥️ اییلشاه_چهارم♥️نیکی0♥️نیکاگلمن♥️ تارا1392♥️قمرخانوم_پنجه_طلا♥️مامان_گندم_کوچولو♥️ 1378sahar♥️حدیثوو♥️آیلین_سابق♥️بریتنی♥️nafasبلای2♥️کاپ_کیک_عصبانی♥️دختر_مهربون_باادب♥️لیلین44♥️ پرنسس_رویاهام♥️فرنازحبیبی♥️ آیسان234♥️fateme_banoo♥️هلو_شیرین_آبدار♥️ چشمون00000سیاه♥️دخی_شیطوون♥️parvaz8177♥️ نسرین322♥️ مبینا_هستم♥️ ♥️kchikurd♥️fereshte1994 ♥️آناتا♥️ vanellope ♥️elahe1992

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

داروسازی ۶ ساله عزیزم نه ۳ سال😊

مدتهاست تصمیم گرفتم،،،هروقت از کسی رنجیدم یا دلم رو شکست،،، به یاد روزی باشم که ممکنه هرگز در زندگیم نباشه،،، اون روز رو مرور میکنم،،، انقدر، که نبودنش رو باور میکنم،،،بعد تو ذهنم براش غمگین میشم،،، و شاید یک عزاداری ذهنی،،، و بعد ارزو میکنم کاش بود و ازش میگذشتم،،،بعد به خودم میگم حالا اون هست پس ببخش و فراموش کن،،، از بخششم شاد میشم و از بودن اون شادتر،،، به همین راحتی،،، این فرمول جدید ارامش من است🌸🌈
2738

وکذلت شغل سخت، پر استرس، پر حاشیه و نا امنیه به خصوص برای یه خانوم

درخواست دوستی قبول نمی‌کنم || کاربر گرامی، اینجا یه سایت تبادل نظر عمومی هس نه چت شخصی و هرکس میتونه به هر پستی ری‌اکشن بده. پس اگه به پستت توی یه تاپیک ریپلای زدم، نگو: «با تو نبودم. مخاطبم استارتر بود» این حرف خیلی مسخره است.
قبول شدن آزمون وکالت به سختیه قبول شدن پزشکیه شایدم سخت تر بعد شغل پر استرس و پر خطایی 

سختیش مهم نیست این خر خون 

فقط بازار کار و راحتی پول دراوردن 

با آدم بی ادب دهن به دهن نمی زارم. ترجیح میدم نی نی یارو تگ می کنم اون ادبشون کنه😺

وکالت زبون میخواد خیلی زیاد. تازه آزمون وکالت هم خیلی سخته

داروسازی پول زیاد برای تاسیس داروخانه یا هم اینکه برن داروخانه های دیگه مشغول به کار بشن. 

ولی به نظر بنده داروسازی خیلی خوبه خیییلی

هیچکی جز خودت، نمیتونه کمکت کنه و دستت رو بگیره. پس، روی هیچکی حساب نکن!!!!
2706