2726
شاهنامه فردوسی دیوان حافظ هم عالین

من میمیرم واسه حافظ😍😍😍😍

چرا این قدر این بشر شیرین سخنه خدااااااااا

شاهنامه رو هنوز کامل نخوندم وقت نمیکنم😢

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بسیار عالی حتما میخونم

اهل کدوم شهر سیستان بلوچستانی؟

جنوک چونه...؟

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛
2728
مردی به نام اوه خیلی خسته کننده ای هیچ وقت نتونستم تمومش کنم  ولی ملت عشق و دنیای سوفی قبول دا ...

منم داستانش رو دوست نداشتم.بیشتر از جنبه آموزشیش نگاه میکنم که واقعا مفید بود

ملت عشقم که به نظرم شاهکار بود.پنج بار تا حالا خوندمش

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

بقول دوستمون که اشاره کردن واقعا خوندن قرآن برای داشتن آرامش خیلی مفیده و راستش من ازهر  کتابی  چیزی یاد گرفتم و برام جالب بوده اینا بی که الان  یادمه:راز ،هنر شفاف اندیشیدن ، بادبادک باز ،داستانهای ناپل و 7 عادت مردمان موثر (تازه شروع کردم )  

منم اصلا نتونستم بخونم.تعریفشو زیاد شنیدم ولی دو صفحه خوندم پرررررررتش کرده اونور😐 راز هم همینطور. ...

واقعا 

میدونستی به کتاب زرد هم معروفه؟

یعنی چیزایی که میگه کاربردی نیست فقط میگه مثبت باش و مثبت باش😕😕

من دو سه بار تا حالا تا صفحه ی ۵۰خوندم ول کردم 

ازبس هم تبلیغشو کردند همه جا هست

لایکم نکن اگه بیشتر از پنج تا لایک دارم😐مرسی که همنظریم و میخواستی لایکم کنی ❤️ای قادری که خدایی را سزایی ، جان ما را صفای خود ده و دل ما را هوای خود ده و چشم ما را ضیای خود ده و ما را آن ده که آن به و مگذار ما را به که و مه.یه صلوات برای حاجت من بفرستید.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.مرسی🌹
منم داستانش رو دوست نداشتم.بیشتر از جنبه آموزشیش نگاه میکنم که واقعا مفید بود ملت عشقم که به نظرم ش ...

ملت عشق خیلی جذاب بود اولش داستان گیرایی نیست ولی از صفحه ی ۲۲۰ به بعد خیلی جذابه

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛

منم ملت عشق رو دوست داشتم

لایکم نکن اگه بیشتر از پنج تا لایک دارم😐مرسی که همنظریم و میخواستی لایکم کنی ❤️ای قادری که خدایی را سزایی ، جان ما را صفای خود ده و دل ما را هوای خود ده و چشم ما را ضیای خود ده و ما را آن ده که آن به و مگذار ما را به که و مه.یه صلوات برای حاجت من بفرستید.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.مرسی🌹
مگه چشه؟ مفیده ولی

نمیتونم بشینم پاش😐منو جذب نمیکنه

ملت عشق خیلی جذاب بود اولش داستان گیرایی نیست ولی از صفحه ی ۲۲۰ به بعد خیلی جذابه

آره داستان اون زنه رو نمی پسندم.مخصوصا که بحث خیانت هم در میونه.ولی داستان مولوی خیلی خوب بود.

2706