2737
2734
مژده ای بر شما خواهد رسید که پایان سختی ها و مشکلات شماست. تحولی بزرگ در زندگی شما روی خواهد داد و ب ...

عجب 

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم منم دارم ولی خودم میگیرم ب دلم نیست میشه برام بگیری 

خلوت گزیده را به تماشا چه حاجت است

چون کوی دوست هست به صحرا چه حاجت است

دنبال چیزی هستی که اگه به دست بیاری هم اونقدرها که فکر می کنی در شأنت نیست و باعث خوشحالی ات نکیشه

2731
میشه خواهش کنم برا منم بگیری؟ کی  اشتی میکنیم با شوهرم؟دیشب دعوامون شد فرستادم خونه بابام

فال حافظه عزیزم! اینقدرها دقیق نیست که😂

پیرانه سرم عشق جوانی به سر افتاد

وان راز که در دل بنهفتم به درافتاد

احتمالا یه ایده ای پیشنهاد کردی که شوهرت نپسندیده ولی تو سفت باش سر جات و اجراییش کن

من نمیگم ها! حافظ گفت

2738
عزیزم یکی به نیت ازدواج با شخص مد نظرم میگیری؟ببینم ازدواج داریم ایا

مدامم مست می‌دارد نسیم جعد گیسویت

خرابم می‌کند هر دم فریب چشم جادویت

اگه هم ازدواجی در کار باشه باید محکم باشی و بدونی که زن در جایگاه نازه و مرد در جایگاه نیاز. و یادت باشه به قول قدیمی ها آنچه به وصال آید، به زوال آید!

سر رفیقاش اجی خستم خیلی خسته ۴ساله دیگه نمیکشم

خیلی رفیق بازه؟ خانواده اش کمک می کنن در این زمینه؟ سخته مرد رفیق باز. مگه اینکه زنش هم مثل خودش باشه

به هر صورت من فقط عقلم می رسه بگم که با رفیقاش رفت و آمد رو خانوادگی کن وگرنه از دستت در میره افسار زندگی

2706