2737
2734
عنوان

دلم گرفته بیایین خاطره بچگیمونو بگیم😁

| مشاهده متن کامل بحث + 863 بازدید | 95 پست
بعد می گن داداش می خوایم آبجی می خوایم برید از تنهایی لذت ببرررررید از تجربه ما استفاده کنید😭😭😭

😂😂 ای بابا باز با این دردسرها باز  خوبه که خاطره میشه

خدایا شکرت بابت خوشبخت بودنم. خدایا عاقبت دخترمو ختم بخیر کن.خوشبختش کن کمکش کن فرد موفق و مفیدی برای جامعه و خانوادش بشه. خدایا دخترمو به راه راستو درست هدایتش کن که پاکدامن بمونه. تو رشته ی مورد علاقش ادامه تحصیل بده.  کمکش کن که بهترین ازدواج و بکنه ی شوهر با ایمان صالح.. گیرش بیاد. الهی آمین.  خدایا با توکل بتو.میدونم که دست دخترمو رها نمیکنی. بخودت میسپارمش. خدا شکرت شکرت.   😄 با توکل برخدا من سال آینده به خونه ی خودم اسباب کشی میکنم.خدایا شکرت. من بهترین و آرام ترین مامانم. 
😂😂 ای بابا باز با این دردسرها باز  خوبه که خاطره میشه

🤕🤕🤕🤕

خاطره 

دارم گریه می کنم می گم

🤣🤣🤣

البته منم جبران کردم 

آنقدر اذیت اش کردم 

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه مراقب باش ... کار یهویی میشه😳 منم همش به داداشم میگم این شوخی و تموم کن یهو خفه میشم میمیر ...

حالا من ک یهویی کنترلم از دستم در رفت

کلا چ جسمی چ کلامی همینطورم خودمو اذیت نمیکنم 

هرکی اذیتم میکنه سریع واکنش نشون میدم

ممکنه تو زندگی اینده هم شوهرم اذیت کنه بعد یهو با حجوم چاقو هایی ک ب سمتش پرت میشه مواجه بشه

چ حس خوبی بود شبا دس میزاشتم رو گونع ی مامانم میخابیدم/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
2728
🤕🤕🤕🤕 خاطره  دارم گریه می کنم می گم 🤣🤣🤣 البته منم جبران کردم  آنقدر اذیت اش کرد ...

😂😂 دیوونه. ماهم ازین دعوا اذیتا... همه داشتیم. الان براهم دیگه تعریف میکنیم 

خدایا شکرت بابت خوشبخت بودنم. خدایا عاقبت دخترمو ختم بخیر کن.خوشبختش کن کمکش کن فرد موفق و مفیدی برای جامعه و خانوادش بشه. خدایا دخترمو به راه راستو درست هدایتش کن که پاکدامن بمونه. تو رشته ی مورد علاقش ادامه تحصیل بده.  کمکش کن که بهترین ازدواج و بکنه ی شوهر با ایمان صالح.. گیرش بیاد. الهی آمین.  خدایا با توکل بتو.میدونم که دست دخترمو رها نمیکنی. بخودت میسپارمش. خدا شکرت شکرت.   😄 با توکل برخدا من سال آینده به خونه ی خودم اسباب کشی میکنم.خدایا شکرت. من بهترین و آرام ترین مامانم. 
بعد می گن داداش می خوایم آبجی می خوایم برید از تنهایی لذت ببرررررید از تجربه ما استفاده کنید😭😭😭

والاااااا😂😂 😢😢

همش گردنم فشار میده خفم کنه

میگم نکن دردم میاد

میگه دوست دارم ک شوخی میکنم😒❤

😓

آرامش در قلبی است که در تصرف خدا باشد 💙

بچه ها یه مشکل خیلی بزرگ دارم 

از همتون خواهش میکنم لطفا برام یه صلوات بفرستید مشکلم خل ببشه 

ممنونم

آخه به کدامین گناه فرت وفرت قطع دسترسیم میکنید😢😢این کاربری چهارممه😬😬کاربری اولم برای۹۴/۲/۶بود
2738
والاااااا😂😂 😢😢 همش گردنم فشار میده خفم کنه میگم نکن دردم میاد میگه دوست دارم ک شوخی میکنم😒❤ ...

اون داره تلافی اذیت هایی رو که تو بچگی کردی اش در میاره🤣🤣🤣

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...
حالا من ک یهویی کنترلم از دستم در رفت کلا چ جسمی چ کلامی همینطورم خودمو اذیت نمیکنم  هرکی اذی ...

خوب میشی منم الان یادم اومد مجردی مثل تو بودم😂 یبار اختطار میدادم گوش نمی‌داد بهش حمله میکردم گردنشونو فشار میدادم. یا... 

حالا من ک یهویی کنترلم از دستم در رفت کلا چ جسمی چ کلامی همینطورم خودمو اذیت نمیکنم  هرکی اذی ...

ایییی واایییی😨😓

توروخدا کنترل کن

چون بعدش پشیمون میشی

آرامش در قلبی است که در تصرف خدا باشد 💙

بچه ها برای اینکه جواب ازمایشای مامانم منفی بیاد ب امید خدا ندر صلوات گرفتم یااایت الکرسی یا زیارت عاشورا هرچی ک‌میتونید میشه بخونید و بگید بهم ک‌کدومو میخونید😭🙏

شاید نفس یکیی گرفت

التماستون میکنم سرنمازاتون دعا کنید😭🙏

یه صلوات مهمونم کنید💕
چ حس خوبی بود شبا دس میزاشتم رو گونع ی مامانم میخابیدم/

. منم بچگیام سر سفره  همش تکیه میزدم به پای مامانم ک 4زانو می‌نشست غذا میخوردم.  خیلی خوب بود

2706