2726
عنوان

آرایش چشم رو با چی پاک میکنین؟

6115 بازدید | 36 پست

من یه پاک کننده هیدرودرم گرفتم اما زیاد جالب نیست مژهامم کنده شد. یه کمم میلیا زدم.

بهترین پاک کننده چی هست؟

يه روزي، يه جايي، يه جوري، يه كسي، يه چيزي صبر داشته باش  صبر داشته باش!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط سورمه میزنم..خودش جذب میشه...

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
2728

با ژل شستشو کل صورتت رو بشور ،این پاک کننده های چشم یه ذره چربی داره خوب نیست

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

من چندسال پیش که مجرد بودم و پول مفت بابام زیر دستم بود🤣 سنسیبیو اچ ۲ او میزدم عالی بود فرانسوی بود

پاک کننده آرایش های ضد آب و پاک کننده آرایش چشم

بدون نیاز به آب هم بود با پنبه میزدم به چشم و صورتم همه رو تمیز تمیز میکرد 

اون موقع قیمتش ۲۴ تومن بود قطعا الان چند برابر شده

لعنتیِ گرون 😑🤣

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
با ژل شستشو کل صورتت رو بشور ،این پاک کننده های چشم یه ذره چربی داره خوب نیست

خب ژل خوب نیست دنبال پاک کننده م

خدا داده ژل شستشوی صورت دیجی کالا بزن فراوونه

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
من چندسال پیش که مجرد بودم و پول مفت بابام زیر دستم بود🤣 سنسیبیو اچ ۲ او میزدم عالی بود فرانسوی بود ...

الان یه هیدرودرم بدردنخور ۵۰تومن شده  

ژل شستشوی صورت الیوکس من دارم مخصوص صورت چشم ،گردن 

2706