2737
2734
عنوان

خاطره زایمان طبیعی من

| مشاهده متن کامل بحث + 978 بازدید | 59 پست

ببعد دو روز بهتر شد و اجازه دادن بغلش کنم ولی شیر کم کم بهش میدادن بعدش اوردنش بخش نوزادان بستزی شد و ده روز کامل دارو گرفت تا حالش خوب شد از اون طرف خودم سنو شدم و از جفتم مونده بود متاسفانه ک باز بردنم اتاق عمل و کورتاژ شدم..خلاصه خیلی زجر کشیدم و ده روز اول همش بیمارستان بالا سر بچم بودم..و الن بچم ۱۳ روزشه و دو سه روزی میشه ترخیص شد..ولی همه ی این سختیا میارزه ب خنده ی بچم..خدایا شکرت..دلوین من روز ۲۶ ابان ساعت ۹ و۱۳ دقیقه زمینی شد

..الهی قسمت همتون بشه

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا

مبارکه بسلامتی عزیزم انشالله پاقدمش بسازه ومرازخیروبرکتباشه

عزیزم چیکار باید کرد که بچه مدفوع نخوره؟

دوستان برام صلوات بفرستین💓چن تا مشکل دارم🌸لایک کنید منم براتون بفرستم🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مبارکه بسلامتی عزیزم انشالله پاقدمش بسازه ومرازخیروبرکتباشه عزیزم چیکار باید کرد که بچه مدفوع نخوره ...

از وقتش نباید بگذره من رو تاریخ سنو رفته بودم ک دیر شده بود و مدفوع خورده بود رو تاریخ پریودیم تو۴۲ هفته بودم

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
منم لایک کن...خیلی استرس زایمان دارم....از زایمان به شدت میترسم

عزیزم دوست داشتی تاپیک زایمان طبیعی منم بخون

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2731

مبارک باشه عزیزم 

موقع شیر دادنش ماهم دعا کن بارداری خوبی داشته باشیم

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
از وقتش نباید بگذره من رو تاریخ سنو رفته بودم ک دیر شده بود و مدفوع خورده بود رو تاریخ پریودیم تو۴۲ ...

ای وای خوب شد گفتی منم تازیخ سونو و پریودم با هم فرق داره حدود یه هفته

عزیزم

انشالله با سلامتی زیر با ناز پدر و مادرش بزرگ شه

من فک میکردم فقط من خیلی زجر کشیدم ولی الحمدلله نتیجه ش که بچه هامونه

کاملا همه ش یادت میره

چند سال دیگه بچه کوچیک میبینی دل غش میره یکی دیگه بیاری 😂😂😂

البته خودم نیاوردما

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
از وقتش نباید بگذره من رو تاریخ سنو رفته بودم ک دیر شده بود و مدفوع خورده بود رو تاریخ پریودیم تو۴۲ ...

جدی؟مثلا چن روز دیر شده بود؟دیر بشه مدفوع میخوره؟وایی خدا خطرناک نیس؟

2738

خطرناکه خیلی بچمو خدا بهم داد دوباره..چی بگم رو سنو ۲۵ ابان‌چهل هفته بودم‌ولی مث اینکه درست نبود..همون تاریخ پریودی دقیقتره 

آخییییییییی منم طبیعی بودم خیلی سخته مخصوصا بلاهایی که سرت اومده ایشاله از اینجا به بعدش فقط خوشی باشه وسلامتی

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹

عزیزم روزاای اخر باید خیلی حواست به تکونای نی نی باشه از طرفی موقع زایمان بهت دستگاه وصل میکنن که وصعیت جنین رو مشخص میکنه اگر خدای نکرده مشکلی باشه سزارین میکنن

نگران نباش

و حتما از ۳۶ به بعد ورزش کن مخصوصا با توپ زایمان انشاءالله زوتر از ۴۰ زایمان میکنی

وای عزیزم کاش شب الکی نمیگفتی خوابی معاینه میکردن میدیدن مکونیومی شده فوری سز میکردن بچه اذیت نمی ...

اونا خودشون باید میومدن چک‌میکردن حالا من خوابم باشم چون سرم بهم‌وصل بود و هر لحظه امکان داشت فول بشم ..خودشون بی مسعولیت بودن...

خطرناکه خیلی بچمو خدا بهم داد دوباره..چی بگم رو سنو ۲۵ ابان‌چهل هفته بودم‌ولی مث اینکه درست نبود..هم ...

خداروشکر بازم مشکل خاصی پیش نیومد خدا بخیر کنه  سزارین چرا نکردی خودت نخاسی؟

وقت سزارین بگیریم که اینطور نمیشه درستع؟کسی دلش بخاد شخصی میتونه سزارین کنه؟قیمتشو میدونی؟

2706