2737
2734
عنوان

کسی ضخامت اندومتر داشته با طب سنتی خوب شده باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 33906 بازدید | 77 پست
منم داشتم ضخامت بیست خونریزی بین دو قاعدگی مدروکسی هم قطع میکنی دوباره لکه بینی یه دونه پولیپ هم دار ...

سلام عزیزم شماواسه ضخامت آندومترت چیکارکردی؟ضخامتتون ۲۰ بود؟

❤❤لذت یعنی باهم بریم اتاق معاینه،صدای ضربان کوچولویی که قراره تاره بیادروبشنویم👌👌👌❤❤
سلام عزیزم شماواسه ضخامت آندومترت چیکارکردی؟ضخامتتون ۲۰ بود؟

سلام من دوره چند ماهه قرص خوردم 

من برای خودم زندگی میکنم 😊برام مهم نیست دیگران چی فکر کنند 😛برا همین راحت زندگی میکنم 😁مهم اینکه خودم راضی باشم 😉😉😉😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من دوره چند ماهه قرص خوردم 

یعنی باقرص مشکلتون حل شد؟من ضخامتم ۲۹شده میترسم ازاینکه قرص جواب نده.پریودهامم به شدت نامنظمه.

❤❤لذت یعنی باهم بریم اتاق معاینه،صدای ضربان کوچولویی که قراره تاره بیادروبشنویم👌👌👌❤❤
یعنی باقرص مشکلتون حل شد؟من ضخامتم ۲۹شده میترسم ازاینکه قرص جواب نده.پریودهامم به شدت نامنظمه.

اول به من گفتن کوذتاژ تشخیصی من دوتا بچه دارم و لوله هامو بستم  قرص ادامه دادم روزی سه تا بعدش اومد پایین ولی یه پولیپ شد که دوباره قرص میخورم اندومتر رفت  ولی دکتر گفت به خاطر رحم که ضخامتت بالا بوده بازم قرص بخور 

من برای خودم زندگی میکنم 😊برام مهم نیست دیگران چی فکر کنند 😛برا همین راحت زندگی میکنم 😁مهم اینکه خودم راضی باشم 😉😉😉😉
2731
اول به من گفتن کوذتاژ تشخیصی من دوتا بچه دارم و لوله هامو بستم  قرص ادامه دادم روزی سه تا بعدش ...

ایشالله هرچه زودترسلامتیتون رابه دست میارین،من بچه هم ندارم هنوز.

ایشالله هرچه زودترسلامتیتون رابه دست میارین،من بچه هم ندارم هنوز.

همچنین عزیزم

من 35سالمه دوتا بچه دارم و لوله هامو بستم بعد فیبرومم زیاد داشتم که بعد زاژمان دومم لکه بینی داشتم ض ...

سلام خانومي خوبين؟

منم چند ماه بعد زايمان لكه بيني داشتم و علي رغم اينكه شير نميدادم ولي پريود نميشدم و فقط لك..ضخامت رحمم ١٦ بود خيلي نگرانم 

شما چكار كردين؟من زايمان اولم بود

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
2738
سلام عزیزم منم مشکل شمارو دارم میشه بگید چی شد چیکار کردید آیا خوب شدید؟ من خیلی نگرانم‌بچه‌هم‌ندارم ...

سلام گلم شما برا ضخامت چكار كردين؟منم دارم و خيلي نگرانم

سلام عزیزم  هیچی رفت دوباره اومد منتظرم پریود بشم وقت عمل بده دکتر بهم 😞

اي بابا

واسه شما علايمتون چي بود؟اقدام به بارداري داريد؟

ميشه بگيد ضخامت چند بود و چند دوره دوفاستون خوردين؟

ببخشيد زياد پرسيدم اينقد نگرانم كه حد نداره

سلام خانومي خوبين؟ منم چند ماه بعد زايمان لكه بيني داشتم و علي رغم اينكه شير نميدادم ولي پريود نميش ...

سلام عزیزم  شما با چند دوره قرص خوب میشی

سلام گلم شما برا ضخامت چكار كردين؟منم دارم و خيلي نگرانم

نگران نباش 

سلام عزیزم  شما با چند دوره قرص خوب میشی

ممنون گلم كه جواب دادين🌺

يك دوره دوفاستون خوردم و ضخامت از ١٦ شد ١٠ روز پنجم پريودي..كه گفت بازم زياده و دوباره دارم دوفاستون ميخورم

ترسم از اينه ديگه هرگز مث قبل بارداري هورمونام تنظيم نشه و ضخامته ولش كني بره بالا.. البته قبل بارداري هم همچين تنظيم نبودا تنبلي تخمدان داستم و پريودام دير به دير بود ولي هيچ موقع ضخامت بالا نميرفت

بنظرتون تنظيم ميشه؟🙁

نگران نباش 

مرسي عزيزم

راستي من روز پنجم دوره كه ضخامتم ده بود گفت دوفاستون رو شروع كنم شبي يك عدد تا بيست روز كه بعدش پري بشم ولي الان چهارده تاش رو خوردم و لكه ديدم و چند قطره اومد..بايد ادامه بدم دوفاستون رو يا قطع كنم☹️😓

2706