2737
2734

تنها شرطی که گذاشتم و برام مهم بود این بود که با خانواده همسرم یه جا زندگی نکنم

البته پدرم تو جلسه خواستگاری مطرح کردن

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

گفتم تا آخر همینطوری عاشقم بمون😶  اولویت اولت من باشم گفتم حساب کتاب زندگی و پول و اینا دست من باشه گفتم تا روزی ک خودم نخاستم بچه ازم نخاه گفتم تو خرید لباس و اینچیزا گیر نده 

2738

اينكه بايد يه ملك بنامم كنه علاوه بر مهريه و حق كار ،حق تحصيل ،حق سكونت،بعد از ازدواجم حق طلاق و حق حضانت فرزند احتماليچه فايده هيييج كدومم خوشبختي نياورد ايشالا خود مرد مسئوليت پذير باشه اما اگر خواستي شرطي بزاري بدون كه بايد محضري باشه اگر تو سند ازدواج تنها باشه از نظر قانوني قبول نميكنن ايشالا كه خوشبخت و عاقبت بخير بشي هم شما هم همه اونايي كه پستم رو ميخونن 

اينكه بايد يه ملك بنامم كنه علاوه بر مهريه و حق كار ،حق تحصيل ،حق سكونت،بعد از ازدواجم حق طلاق ...

میخام خونه به نامم باشه حتما

توی یه شرکت کار میکنه 

مهندسه

میخام خونه به نامم باشه حتما توی یه شرکت کار میکنه  مهندسه

بايد بايد محضري بشه وگرنه منم اين شرطو داشتم بعد ازسه سال شش دنگ يه خونه اما تو سند فايده نداره بايد خونه موجود باشه شرط رو چيزي كه وجود نداره وجه قانوني نداره ايشالا خوشبخت بشي عزيزم 

شغل خودتون چیه و تحصیلاتتون

فعلا که پشت کنکور موندم برای رشته دندان پزشکی ولی اگه نشه هم قصد دارم حسابدار بشم تو شرکت بابام و در کنارش شغل ازاد مثل تاسیس املاک یا مهدکودک داشته باشم

شرط گذاشتن به نظر من زیاد فایده نداره. باید اولا شناخت داشته باشی و مطمعن بشی دوما اگه چیزی برات مهمه اوایل ازدواج درستش کنی و همونو روال زندگی کنی. من هیچ شرطی نذاشتم. اماالان خیلی راضی ام

2706