2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از کسی که طلاق گرفته وجدا شده یا ازدواج ناموفق داشته لطفا هیچگاه نپرسید چیشد جدا شدین

شما سر کنجکاوی یه سوال مسخره میپرسید

ولی اون برای جواب ادنش باید تمام خاطرات تلخ واحساسات بدش رو نبش قبر کنه

این سوال سوالیه که اگرهزاربارم پرسیده باشه بازم تلخه به مروززمان هم غمش ازبین نمیره

عزیزم قبل هر از چیزی نمی خوام بە کسی توهین کنم 

ولی اینجا ی سری همین جوری هر چی دلشون بخواد میگن و نظر می دن.کافیە بگی اقا امشب شوهرم جواب سلامم رو نداد از صد نفر 80نفر میان میگن وای چە جوری تحملش کردی برو مهریەات رو بزار اجرا فلان کن بهمان کن

ولی در حالی کە اگە برا خانوادە خودشون این اتفاق ها بیافتە میشینن دودوتا چهارتا می کنند بعد تصمیم می گیرند و خیلی راحت نمی گن طلاق بگیر

تایپک های قبلیتو خوندم 

سعی کن زندگیتو درست کنی شوهر من هم دکترا دارە و چند سال اول زندگیمون خیلی سخت گذشت خودش الان فهمیدە کە چقد در حقم بدی کردە هر چند منم بدون ایراد نبودم اینو گفتم بدونی مهارت درست زندگی کردن بە تحصیلات نیست. 

مشکلت در حدی نیست کە قابل حل نباشە خودت مشاورە رو ادامە بدە بە حق خدای محمد آرامش بیاد تو زندگیت  

خدایا شکرت بابت تمام نعمتهای خوبت❤خدا جونم ازت می خوام بە تمام مردم جهان آرامش ببخشی و هیچ جای این کرە خاکیت ظلم و ستم و نابرابری نباشە🌹🙏
عزیزم قبل هر از چیزی نمی خوام بە کسی توهین کنم  ولی اینجا ی سری همین جوری هر چی دلشون بخواد می ...

ممنونم عزیزم از اینکه درکم کردی برام نوشتی اشک توی چشمام اومد خیلی تصمیم گیری سخته توی زندگی ما نه حرمتی باقی مونده نه حریمی برای زندگیمون خیلی خسته شدم بله مشاوره خواهم رفت وقت گرفتم  ولی این رمق و تلاش آخرم برای حفظ این زندگیه

2738