2733
2734

انگار یه تریلی رو معدم و زیر معدمه از شدت درد رفتم درمانگاه دارو نوشت برام اما هنوز خفیف درد دارم ،چیکار کنم ،نمیرم 😓😞😞😞😞

نفس زندگیم دخترم  😍😍😍❤❤❤❤🤩🤩🤩🤩😘😘😘😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

این در حد مرگی که میگی من هفت هشت سال پیش تجربه کردم. وحشتناک بود، کسی خونمون نبود، مامانم هم کاری از دستش برنمیومد، رفته بود همسایه رو صدا کرده بود، اونا اومدن منو بردن دکتر. همونجا چهارتا آمپول بهم زدن، اینقدر درد داشتم که اصلا نفهمیدم. نمیدونم‌هم چه آمپولی بود. با داروهای شیمیایی یه مدت خوب میشدم، بعد چند ماه دوباره شروع میشد.

ولی الآن خدا رو شکر خوبم و مشکل خاصی ندارم دیگه.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

عزیزم معده درد و جدی بگیر من معده درد شدید داشتم سنگ صفرا بود برای خواهرم زخم معده و میکروب معده ود در بهترین حالت ورم معدس که اگه فرسایشی باشه یه لایه از معده نابود میشه و باعث سرطان میشه اگه دردات تکرار شد در روزهای آتی حتم برو گوارش برای اندوسکوپی

روانشناسی کودک
2738
این در حد مرگی که میگی من هفت هشت سال پیش تجربه کردم. وحشتناک بود، کسی خونمون نبود، مامانم هم کاری ا ...

خدا رو شکر که خوبی عزیزم ،من تازه زایمان کردم ،فکر کردم الان میمیرم ،اولین چیزی که اومد ذهنم این بود که حالا بچم چی میشه ،خدا برا کسی درد نیاره والا 😞😞

اسی حتما سونو شکمی انجام بده، شاید سنگ صفرا داری، من داشتم عمل کردم، دردام مثل چیزی که گفتی بود. الا ...

تازه سزارین شدم تحمل یه عمل دیگرو ندارم