2737
2734

نترس بخونی میاری

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم یازدهم تجربیم🤩 ساعت مطالعت حدودا چقدره در روز

حدودا۱۰ساعت ولی همش انگیزه ام ازبین میره من تیزهوشانیم هم کلاسیام خرمیزنن ازوقتی کرونا اومد درس خوندنمو خراب کرد

اصلا وسط گناه مستی؟بگو خدا
2738
حدودا۱۰ساعت ولی همش انگیزه ام ازبین میره من تیزهوشانیم هم کلاسیام خرمیزنن ازوقتی کرونا اومد درس خوند ...

Wowخیلی خوب میخونی ایول

من نمونه دولتیم نهایت ۶ساعت میخونم

ولی اصلا نا امید نیستم

واقعا؟؟؟من حتما باید پزشکی دانشگاه تهران قبول بشم ولیهمش فکرمیکنم نکنه تلاش کنم بهش نرسم

خب باید خیییلی بخونی 

نی نی سایتو فلانو اینارو ول کن

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین