عنوان

بچه ها به کمکتون احتیاج دارم🙏

68 بازدید | 8 پست

تولد همسرمه اونم واسه اولین سال رسمی شدنمون😱بخاطر شرایط کرونا رستورانا و...بستس...یه باغ فوق لاکچری رزرو کردم که سوپرایزش کنم دوتا از دوستای صمیمیمونم دعوت کردم با همسراشون...کیک سفارش دادم و کادو گرفتم تمام هماهنگیاروهم انجام دادم...خودم و خانوم دوستشم قراره تو باغ منتظر باشیم تا بیادولی نمیخوام ردونه من تو باغ منتظرم...الان نمیدونم چجوری و به چه بهونه ای بکشونیمش اونجا😔نمیخوام بفهمه تولد گرفتم واسش یا حتی شک کنه...بنظرتون چیکار کنم؟؟؟چه داستانی سرهم کنیم؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم گفت فقط 2 تا از دوستاش و خانوماشون

عزیزم چه فرقی داره ؟!!!! و عجیبه که کیک سفارش داده چون شهر ما همه قنادی ها بسته شدن یعنی خودشون نمی ترسن خدای نکرده اگه یک نفرشون ناقل باشن همه میگیرن و یا اینکه از  خوراکی هایی که گرفتن ممکنه آلوده باشه بگیرند

متاسفم تو این کرونا اموال مثل شما عین خیالتون نیست یانی اگه تولد نمی گرفتی اتفاق خاصی می افتاد ؟ واق ...

عزیزم من نمیدونستم که باید از شما اجازه بگیرم...ما و دوستامون همه قرنطینه ایم.من خودم باردارم و مطمئن باش بیشتر از شما مواظب سلامتی خودم و همسرم و توراهیم هستم

عزیزم چه فرقی داره ؟!!!! و عجیبه که کیک سفارش داده چون شهر ما همه قنادی ها بسته شدن یعنی خودشون نمی ...

نمیدونم شما کدوم شهری عزیزم.ما اصفهانیم و از جایی که همیشه کیک میگیرم اینترنتی سفارش دادم روز تولد با اسنپ میفرستن دم باغ...حتی استند بادکنکم از اینستا انلاین سفارش دادم

عزیزم من نمیدونستم که باید از شما اجازه بگیرم...ما و دوستامون همه قرنطینه ایم.من خودم باردارم و مطمئ ...

مردم ما اگر می فهمیدن الان روزمون این نبود هر کسی برای خودش بهانه ای داره و اینکه شما اصفهان هستید جای تعجبه که چطور جون خودتون و اطرافیانتون رو به خطر میندازین چون آمار این شهر وحشتناک بالاست ... هشت ماهه منم تو قرنطینه خونگی هستم و‌باردارم‌ یکی از همسایه های ما کرونا گرفته بود و وقتی دیدیم دستگاه اکسیژن دارن میبرن فهمیدیم کرونا گرفتن از آسانسور استفاده کردن متاسفانه ما اون لحظه داخل آسانسور رفتیم و‌کل خونواده گرفتیم اگر این همسایه یکم انسانیت میداشت از آسانسور استفاده نمی کرد به کل آدمای اون ساختمان هم می گفت کرونا گرفتن ... در هر صورت از ما گفتن بود