2726
چاقی که نه یکم پرشدن  آخه خیلی لاغر شدم، رو صورتم اثر گذاشته

من روزی دولیوان شیر میخوردم تاثیرش خوب بود

عزیزان اگ لایک کردم براتون صلوات فرستادم .شماهم برام صلوات بفرستیدخونه دار بشم .ایشالا همه به مراد دلشون بر سن.
یه روش خوب بگم که هم بر ا پوستتون خوبه شفاف روشن صاف میکنه روغن رازیانه روزی دوبار بزن بزار کنار آی ...

روغن رازیانه باعث جوش نمیشه؟ آخه من صورتم چربه

خدا اگه طولش میده، قشنگترش میکنه ❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دوست دارم فقط به گونه هام یکمی ژل تزریق کنم طبیعی باشه شما که تجربه شون دارید خوبه؟ راضی هستید اذی ...

من راضی بودم........زیرچشمم خیلی گود بود ژل زدم همه گفتن انگار گونه زدی....پول دستم بیاد میرم گونه میزنم امسال

من یک دختر به ظاهر مغرورم .........میخاستم اسم کاربریم خانم گل باشه.........اشتباه تایپی شد  
2728
یه روش خوب بگم که هم بر ا پوستتون خوبه شفاف روشن صاف میکنه روغن رازیانه روزی دوبار بزن بزار کنار آی ...

روزنه پوست رو باز نمیکنه

آرزوهایم را کنار نخواهم گذاشت،دنیا مجبور است با دلم کنار بیاید...
نه اصلا اتفاقا باعث بسته شدن میشه من تجربه کردم پوستتون چنان شفاف میشه که وقتی نور میخوره بهش نورو ...

چقدر خوب آخه یه دکتر میگفت روغنا باعث میشن منافذ پوست باز بشن

چه ساعاتی میزنید به پوستتون

آرزوهایم را کنار نخواهم گذاشت،دنیا مجبور است با دلم کنار بیاید...
چقدر خوب آخه یه دکتر میگفت روغنا باعث میشن منافذ پوست باز بشن چه ساعاتی میزنید به پوستتون

برای من که اینطور نبوده .واتفاقا پوستم صاف و کشیده و منسجم شد من بعد وضو که خشک کردم میزنم.یه لایه نازک.اگه موی زایدم دارید خیلی ضعیفش میکنه